Лікарі

ГоловнаКолективЛікарі

В медичній мережі Healthy&Happy працюють кваліфіковані лікарі Києва вищої та першої категорій, які мають широкий практичний досвід діагностики та лікування хвороб свого профілю. Наші лікарі постійно вдосконалюють свої знання, спираючись на новітні розробки та методики діагностики та лікування, які з'являються у світі, та використовують їх у своїй практиці.

Наші лікарі володіють сучасними методиками діагностики та лікування, а також мають навички роботи з діагностичним обладнанням експертного класу, яким оздоблені всі медичні центри ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ.

Наші хірурги майстерно володіють малоінвазивними нетравматичними методиками оперативного лікування, які дозволяють значно скоротити час перебування пацієнта в лікарні, а також пришвидшують процес відновлення після операції.

Крім професійного досвіду в медичній мережі Healthy&Happy велике значення приділяється людським якостям медичного персоналу. Тому наші лікарі чуйні, емпатичні, а середній медичний персонал та працівники рецепції - уважні та доброзичливі.

Головною місією лікарів та медичного персоналу медичної мережі Healthy and Happy є збереження здоров'я кожного пацієнта та підвищення якості його життя шляхом турботи про здоров'я та вчасне застосування профілактичних заходів.