геморой;
тріщини прямої кишки;
періанальний дерматит (свербіж періанальної зони);
поліпи;
коліти різної етіології, в тому числі виразковий коліт;
хвороба Крона;
травми кишечника та ануса різного характеру.
Проктологія – це галузь медицини, яка спеціалізується на методах профілактики, діагностики та лікуванні хвороб товстої кишки, заднього проходу та параректальної ділянки. Найпоширенішими проктологічними хворобами є геморой та колоректальний рак (рак прямої кишки). На жаль, у сучасному світі відбувається стрімке зростання цих захворювань серед молодого населення. За думкою експертів до розвитку проктологічних захворювань призводить ряд фізіологічних причин, зумовлених певними станами організму та способом життя:
Коли необхідно звернутись до проктолога?
Для запобігання розвитку проктологічних захворювань важливо уважно ставитись до свого здоров’я, вживати профілактичних заходів та вчасно відвідувати лікаря у разі, якщо з’явилися тривожні симптоми.
Негайно звернутись до проктолога необхідно у разі, якщо у вас виникли:
Під час консультації лікар-проктолог медичної мережі healthy&Happy:
У разі необхідності лікар може рекомендувати звернутись за консультацією до суміжних спеціалістів: гастроентеролога, хірурга, онколога, кардіолога, судинного хірурга, невропатолога, психіатра, лікаря з гігієни харчування (дієтолога) тощо.
Розгорнути…
Лікарі медичного центру Healthy&Happy мають досвід ефективного лікування наступних захворювань:
Діагностика
Перед тим як почати лікування наявної проблеми, необхідно пройти обстеження. В Healthy&Happy доступна послуга раннього виявлення аденоматозних поліпів та проводиться діагностика раку товстої кишки на ранніх стадіях.
Інструментальні дослідження, які використовують проктологи для виявлення або підтвердження встановленого під час огляду діагнозу:
Лабораторні дослідження допомагають встановити загальний стан пацієнта. Серед лабораторних досліджень проводять найбільш поширені загальний та біохімічний аналізи крові, а також дослідження калу на приховану кров (FOB).
Перелік досліджень підбирається індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з симптомів захворювання та анамнезу.
Проктоскопія
Проктоскопія – метод діагностики внутрішніх гемороїдальних вузлів, гіпертрофованих сосочків, фіброзних поліпів, а також запальних захворювань за допомогою спеціального ендоскопічного приладу – проктоскопа, Під час діагностики лікар може застосовувати спеціальні оглядові дзеркала (анальні рефрактори). Лікарі-ендоскопісти, які проводять дану процедуру, діагностують патології в прямій кишці і задньому проході. За необхідності дослідити патології по всій довжині товстого кишечника проводять колоноскопію.
Підготовка до проктоскопії:
Процедура вимагає спеціальної підготовки кишечника. Проводиться під місцевою анестезією.
Діагностична процедура дає можливість виявити патології прямої кишки, а також наявності захворювань інших відділів товстого кишечника, гемороїдальні вузли та пухлини. Під час діагностики можливо проведення ін’єкцій лікарських препаратів в гемороїдальні вузли.
Показаннями для проведення процедури є:
Протипоказання:
Колоноскопія
Колоноскопія – це інформативний метод ранньої діагностики багатьох проктологічних захворювань. Діагностика проводиться за допомогою тонкої гнучкої трубки та камери. Збільшена довжина ендоскопу дозволяє лікарям діагностувати патології по всій довжині товстого кишечника.
Під час проведення колоноскопії можна не лише візуально оцінити стан слизової оболонки товстої кишки, а також виконати наступні лікувальні маніпуляції:
Колоноскопію призначають у разі, якщо у пацієнта наявні:
Колоноскопію призначають профілактично у разі, якщо:
Підготовка до колоноскопії:
Процедура вимагає спеціальної підготовки кишечника, що полягає в дотриманні дієти і очищенні товстої кишки від кишкового вмісту.
Аналіз калу на приховану кров (FOB)
Дане лабораторне дослідження дозволяє оцінити порушення функцій шлунково-кишкового тракту, а саме виявити наявність кровотечі. Головні переваги даного дослідження – воно є інформативним, швидким і не потребує спеціальної підготовки.
Лікування
Лікарі-проктологи медичного центру Healthy&Happy лікують більшість проктологічних захворювань на будь-якій стадії: підбирають програму терапії з урахуванням тривалості хвороби, її вираженості та індивідуальних особливостей кожного пацієнта.
Якщо хворобу було виявлено на ранній стадії, лікарі призначать сучасну медикаментозну терапію з використанням спеціальних мазей, свічок та пігулок. А також допоможуть скоригувати спосіб харчування шляхом підбору збалансованої дієти.
Якщо хвороба вже перейшла в другу або третю стадію, в цьому випадку наші спеціалісти у якості лікування запропонують сучасні малоінвазивні методи із застосуванням новітніх технологій:
Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація (THD)
Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація (THD) – це малотравматична та малоінвазивна операція, яка проводиться на основі шовного лікування. За допомогою спеціального одноразового обладнання проводиться підшивання судин в анальному отворі. Проводиться під загальною анестезією та займає в середньому 15-30 хвилин. Після неї пацієнт проводить одну добу в палаті стаціонару під наглядом лікаря, після чого може відправлятись додому. Процедура виключає можливість розвитку кровотечі та не потребує тривалої реабілітації.
Поліпектомія
Поліпектомія – операція по відокремленню ураженої ділянки та видаленню поліпа разом з ростковою зоною від стінки анального каналу. Вилучені тканини направляються на гістологічний аналіз для виключення злоякісного процесу. Операція проводитися класичним (традиційним) хірургічним методом.
Згорнути
Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!
Колоноскопія | 966,00 |
Консультація проктолога | 610,00 |
Повторна консультація проктолога (дорослі) | 560,00 |
Проктоскопія | 653,00 |
Трансанальная гемороїдальна деартерілізація (без вартості одноразового набору) | 8620,00 |
УЗД органів черевної порожнини (комплексно) | 504,00 |