Медичний центр Healthy and Happy на Саксаганського

ГоловнаНаші центриМедичний центр на Саксаганського

Графік роботи медичного центру:

Медичний центр на Саксаганського

ПН-СБ: 8:00-20:00
НД: 9:00-14:00

Контакти:

Медичний центр на Саксаганського

+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua

Медичний центр на Саксаганського

Про медичний центр

Медичний центр Healthy&Happy – це лікувально-діагностичний центр, який розташований в історичній частині міста Києва за адресою вул.Саксаганського, 39А. Центр є багатопрофільним медичним закладом, який надає повний спектр медичних послуг 7 днів на тиждень для дорослих і дітей.

У нас працює близько 300 працівників, серед них професори, доктори і кандидати медичних наук, більшість лікарів вищих категорій зі значним досвідом роботи (понад 20 років медичної практики). Також є лікарі, які працюють ще з початку нашої медичної діяльності – з 2002 року.

Лікарі медичного центру Healthy&Happy застосовують у своїй діяльності перевірені часом та інноваційні методи діагностики та комплексного лікування захворювань, що відповідають вітчизняним та міжнародним стандартам медицини.

Маємо у своєму розпорядженні сучасне медичне обладнання для проведення якісної інструментальної та лабораторної діагностики.

 

Як проїхати

 • Адреса:

  вул. Саксаганського, 39А,
  м. Київ, Україна, індекс 01033

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

 • Медичний центр Healthy and Happy на Саксаганського

Побудувати маршрут

Ваше місцезнаходження: Use my current location

Медичний центр на Саксаганського

Кому необхідно відвідати медичний центр Healthy&Happy на Саксаганського?

Медичний центр Healthy&Happy на Саксаганського надає медичні послуги дорослим та дітям за більше ніж 20 медичними напрямками. Щодня за медичною допомогою до центру на Саксаганського звертаються близько 1000 пацієнтів.

Ми обслуговуємо як фізичних осіб, так і застрахованих пацієнтів, адже працюємо з провідними страховими компаніями (це понад 40 партнерських структур, серед них – СК “Провідна”, СК “Українська страхова група”, СК ”УНІКА”, СК “ІНГО Україна”, СК ”АЛЬФА СТРАХУВАННЯ”, “Страхова Група “ТАС”, ”СОС Сервіс Україна” та ін.).

Кожен пацієнт медичного центру Healthy&Happy може підписати декларацію з сімейним лікарем та педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом і медичним закладом, гнучкий підхід у питаннях надання додаткових медичних послуг. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Для майбутніх мам розроблені програми планування та ведення вагітності. У нас можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження та консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. В центрі Healthy&Happy ми спостерігаємо вагітність до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв’язку з вагітністю і пологами. Жінки, які обрали медичний центр Healthy&Happy для ведення вагітності можуть розраховувати на знижку -20% за програмою лояльності та можливість скористатися вигідними пропозиціями від наших партнерів на пологи.

Розгорнути…


Лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії та гнучкий підхід до переліку запропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом у ваш офіс.

Згорнути


Методи діагностики та лікування

В медичному центрі Healthy&Happy можна отримати консультацію спеціалістів з метою профілактики захворювань, лікування та пройти повне діагностичне обстеження за допомогою поширених методів діагностики на сучасному обладнанні експертного класу.

Серед методів інструментальної та апаратної діагностики у розпорядженні лікарів:

Висока точність та достовірність інструментальних досліджень досягається за рахунок наявної потужної інструментальної бази медичного центру Healthy&Happy на Саксаганського.

Розгорнути…

Власна медична лабораторія, яка працює з 2012 року і входить до трійки провідних приватних медичних лабораторій при амбулаторних поліклініках міста Києва. Напрямки, в яких вона працює, дозволяють швидко виявити наявні інфекційні захворювання, різні патології організму людини, хронічні хвороби. Широкий спектр загальноклінічних та спеціалізованих лабораторних послуг є доступним для всіх верств населення.

Наші біологи працюють на обладнанні останнього покоління, яке дозволяє автоматизувати процеси дослідження, що суттєво підвищує точність результатів і скорочує час виконання аналізів.  Саме це дозволяє звести вплив людського фактора на результат до мінімуму. 80% досліджень виконуються біологами центру в той же день. А отримати результати досліджень можна в режимі реального часу протягом шести годин на електронну пошту та через мобільний додаток Healthy&Happy.

В умовах амбулаторії в медичному центрі Healthy&Happy крім консультацій лікарів можна отримати фізіотерапевтичні процедури, лікувальні масажі, медсестринські маніпуляції та пройти вакцинацію.

В медичному центрі Healthy&Happy обладнана сучасна операційна, де проводиться хірургічне лікування малоінвазивними методами за принципом “Хірургія одного дня”.

Згорнути

Медичний центр Healthy&Happy проводить оперативне лікування за напрямками:

Наші досвідчені лікарі-хірурги проводять хірургічні втручання в плановому порядку при гінекологічних, урологічних, отоларингологічних, проктологічних та хірургічних патологіях, в тому числі при абдомінальній хірургії. А також використовують малоінвазивні операції в амбулаторних умовах (радіохвильова та гістероскопічна хірургія) при захворюваннях жіночих статевих органів, патологій шийки матки, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, ЛОР-органів тощо. Окрім цього лікувально-діагностичний центр може запропонувати проведення естетичних операцій з корекції вроджених і набутих дефектів обличчя та тіла.

Медичний центр на Саксаганського

Наші переваги

Медичний центр Healthy&Happy на Саксаганського – це:

Зв'язатись з медичним центром Healthy&Happy на Саксаганського

Метою звернення можуть бути питання сервісного, адмінстративного, маркетингового характеру. Ми обов’язково розглянемо кожну Вашу пропозицію.