Наші Ціни

В медичній мережі Healthy&Happy кожний пацієнт в Києві отримає широкий спектр якісних медичних послуг за доступними цінами. 

Для нас важливо взаємодіяти з пацієнтом на засадах довіри та відкритості, тому, звернувшись до нас, ви можете заздалегідь скласти вартість діагностики та лікування, скориставшись цінами в прайсі. Таким чином, ви можете оцінити свої можливості та скласти індивідуальний план діагностики та перелік необхідних консультацій лікарів прийнятний для вас на сьогоднішній час. Зі свого боку ми гарантуємо, що ціни на послуги не зміниться впродовж візиту.

Прайс можна завантажити у форматі PDF або подивитись на сайті, а також ви можете дізнатись про вартість послуг за номером телефона (044) 501 02 03 з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 і в неділю з 09:00 до 14:00.

Зверніть увагу, що ми розробили для вас вигідні пакетні пропозиції, для того, щоб ви могли отримати оптимальний перелік необхідних для діагностики та контролю за станом здоров'я послуг зі знижкою. Вартість скринінгових та профілактичних пакетів містить в собі всі необхідні послуги, які дозволяють вчасно виявити перші ознаки захворювання, а також спостерігати за перебігом хвороби під час лікування. Для оптимізації свого часу та економії грошей рекомендуємо скористатись однією з готових пакетних пропозицій, розробленої спеціалістами медичної мережі Healthy&Happy.