Пілінги Healthy and Happy:

 • гліколевий (експрес та комплексний);

 • ензимний;

 • азелаїновий;

 • піровиноградний;

 • Джеснера;

 • мигдальний;

 • саліциловий;

 • феруловий;

 • ретиноєвий жовтий ABR пілінг.

Консультація лікаря-дерматолога

610 грн

Пілінги

Записатися на прийом

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Ви можете звернутися до лікаря

Переглянути
всіх лікарів

Адреси, за якими ви можете отримати послугу

Медичний центр на Саксаганського
 • Адреса:

  вул. Саксаганського, 39А,
  м. Київ, Україна

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

Переглянути
всі відділення

Про відділення

З роками шкіра людини втрачає пружність, колір та здоровий вигляд. При цьому не лише через втрату об’єму та вологи в м’язах. Самоочищення організму – є природним процесом, старі клітини відмирають, на їх місці утворюються нові. Цей процес називається регенерацією клітин. І якщо всередині організму клітини, які виконали свою функцію виводяться за допомогою крови та лімфи, то “мертві” клітини, які виникають на поверхні шкіри, утворюють ороговілий шар. Саме цей шар ороговілих клітин впливає на вигляд шкіри, її колір та сяяння. Саме для видалення такого шару “мертвих” клітин та повернення шкірі краси та здоров’я застосовують різні види пілінгів.

Розгорнути…

Які бувають пілінги?

Пілінг – це косметологічно-лікувальна процедура, спрямована на видалення поверхневого шару клітин епідермісу. Головна мета – очищення шкіри від “мертвих” та вирівнювання її поверхні.

Пілінги бувають декількох видів:

 • механічні (щітки, скраби);
 • фізичними (світло, лазер тощо);
 • біологічні (очищення за допомогою ферментів);
 • хімічні (очищення за допомогою різних кислот).

Хімічні пілінги більш популярні через свою високу ефективність. Для підвищення ефекту лікарі-дерматологи та косметологи медичної мережі Healthy&Happy проводять монопілінги або комбінації з апаратними методиками. Перед вибором методик лікарі проводять ретельну діагностику з метою визначення типу шкіри та проблем, які потребують вирішення.

Як працює хімічний пілінг?

Хімічні пілінги – це дуже давній метод очищення шкіри. Раніше для цього використовували винний уксус, сьогодні в арсеналі сучасної косметології є ціла низка препаратів на основі різних кислот, які мають різний ступінь впливу на шкіру.

По суті кислотний пілінг – це хімічний опік різної інтенсивності, який допомагає очистити шкіру від застарілих клітин, а також стимулює регенеративні процеси, а також вироблення колагену та гіалуронової кислоти.

За своєю дією пілінги розрізняють:

 • поверхневі;
 • серединні;
 • глибокі.

Поверхневі пілінги мають більш щадний ефект, їх використовують частіше за все, вони ефективні для очищення шкіри від ороговілих клітин. повернення яскравого кольору та свіжого вигляду шкіри, для освітлення. Деякі поверхневі пілінги ефективно борються з поверхневими косметичними дефектами: рубцями постакне, розширеними порами та дрібними зморшками.

Головна перевага поверхневих пілінгів – не потребує реабілітаційного періоду, вже через 1-3 години проходить почервоніння, яке може виникнути внаслідок впливу кислоти, ще через 3 дні відбувається невеличке відлущування. Пілінг можна використовувати пацієнтам до 35 років з чутливої та гіперчутливою шкірою.

Серединний пілінг має більш глибоку дію (проникає на глибину до 0,45 мм) і використовується для повного видалення всього епідермісу для стимуляції подальшого його відновлення. Для проведення пілінгу використовують саліцилову. ретієноєву та трихлоруксусну кислоти. Знімаючи шар епідермісу, пілінг провокує активне вироблення колагену та еластину, що позитивно впливає на усунення дрібних та середніх зморшок, рубців акне та постакне, гіперпігментації, ознаки фотостаріння. Пілінг є доволі травматичним, відновлювальний період займає від 7 до 10 днів.

Головна перевага серединного пілінгу – довготривалий ефект (до 6 місяців) після процедури. Не рекомендують проводити людям із темною шкірою для запобігання виникнення світлих плям після пілінгу.

Глибокі пілінги на основі фенолової кислоти “спалюють” шкіру на глибині 0,6 мм, що призводить до потужного стимулювання регенераційних процесів в шкірі. Завдяки пілінгу можна усунути яскраво-виражені косметологічні дефекти, за ефективністю процедуру можна порівняти з хірургічної підтяжкою обличчя. Такий пілінг є найбільш травматичним – відновлений період триває до 6 місяців, але ефект від процедури триває 6-8 років. Пілінг проводять пацієнтам, яким більше, ніж 60 років.

В медичному центрі Healthy&Happy для процедур пілінгу ми застосовуємо лише перевірені та якісні препарати світових виробників косметичної продукції. Наші досвідчені лікарі проводять очищення шкіри за допомогою пілінгів, використовуючи ті методики та препарати, які необхідні для досягнення максимально бажаного результату в кожному конкретному випадку.

Наші спеціалісти проводить такі пілінги:

 • гліколевий (експрес та комплексний);
 • ензимний;
 • азелаїновий;
 • піровиноградний;
 • Джеснера;
 • мигдальний;
 • саліциловий;
 • феруловий;
 • ретиноєвий жовтий ABR пілінг.

Відновлювальний період після пілінгу

Для того, щоб уникнути ускладнень після пілінгу, необхідно виконувати всі рекомендації спеціаліста, а саме:

 • не можна відривати кірочки, які утворились під впливом кислоти;
 • не можна загоряти. відвідувати сауну та лазні впродовж відновлювального періоду (7-20 днів);
 • перед виходом на вулицю необхідно змащувати шкіру сонцезахисним кремом;
 • на період відновлення необхідно припинити приймання лікарських препаратів, які підвищують чутливість до сонячних променів.

Довіривши догляд за шкірою професіоналам, можна уникнути неприємних ускладнень і отримати максимальний ефект від процедури.

Пілінг можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами: апаратними методами, масажем та ін’єкціями.

Гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг – поверхневий вид пілінгу на основі гліколевої кислоти, допомагає вирішити багато естетичних проблем та захворювань. Цей вид пілінгу входить в основу багатьох косметичних процедур, спрямованих на вирішення поверхневих косметологічних дефектів.

Гліколевий пілінг використовують в комплексі з антивіковою терапією, також він ефективно усуває проблеми жирної та гіперчутливої шкіри.

Головними перевагами хімічного гліколевого пілінгу є:

 • підходить для всіх типів шкіри;
 • може проводитись в будь-який період.

Ензимний пілінг

Ензимний пілінг – нетравматичний та найбільш щадний різновид пілінгу, під час якого використовують речовини на основі білкових сполук (ферментів), які активізують процес руйнування поверхневих шарів епідермісу. Саме це дозволяє глибоко очистити пори від забруднення, не травмуючи при цьому верхній шар шкіри.

Ензимний пілінг підходить людині з проблемною та чутливою шкірою. Ензимні пілінги використовують при лікуванні гіперкератозу (у складі комплексної терапії). Підходять для всіх типів шкіри.

Азелаїновий пілінг

Азелаїновий пілінг – поверхневий пілінг у складі якого є азелаїнова кислота, яка допомагає вирішити більшість проблем шкіри, що виникли через наявність акне, куперозу та розацеї. Пілінг можна використовувати навіть в стадії гострого запалення.

Азелаїновий пілінг має протизапальну, антиоксидантну та антибактеріальну дії. Вплив азелаїнової кислоти на шкіру перешкоджає ороговінню верхнього шару шкіри та ефективно бореться більшістю шкірних захворювань.

Пілінг Джеснера

Пілінг Джеснера – комбінований серединний пілінг, який складається з резорцину та молочної та саліцилової кислот. Вплив пілінгу викликає активне лущення шкіри, завдяки чому ефективний при гіперкератозах, порушеннях рельєфу шкіри та виражених вікових змінах.

Пілінг Джеснера або комбінований пілінг на основі резорцину, молочної та саліцилової кислот перешкоджає фотостарінню, ефективно бореться з багатьма захворюваннями шкіри. Підходить для будь-якого типу шкіри.

Піровиноградний пілінг

Піровиноградний пілінг – поверхневий пілінг на основі піровиноградної кислоти (Рyruvicpeel). Ефективний для усунення різноманітних проявів при проблемній шкірі та акне. Його використовують для корекції помірно виражених ознак старіння шкіри у молодих пацієнтів.

Піровиноградна кислота має антибактеріальний, себостатичний, камедонолітичний, антиоксидантний та депігментуючий вплив на шкіру. Дія кислоти нормалізує підшкірну секрецію та має зволожуючий ефект. Підходить для дуже чутливої шкіри.

Мигдальний пілінг

Мигдальний пілінг – поверхневий пілінг на основі мигдальної кислоти.

Мигдальна кислота відмінно підходить для проблемної та чутливої шкіри, має антиоксидантний та зволожуючий ефект, перешкоджає комедогенезу та має бактерицидну дію (за ефективністю схожа із застосуванням антибіотиків).

Пілінг можна проводити в період високої сонячної активності. Підходить для дуже чутливої шкіри.

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг має кератолітичну, протизапальну та антисептичну дії. Ефективний при лікуванні жирної та проблемної шкіри, різних форм себореї, акне та постакне.

Саліциловий пілінг підходить для будь-яких типів шкіри, в тому числі пацієнтам із проблемної шкірою.

Феруловий пілінг

Феруловий пілінг – це очищення шкіри за допомогою ферулової кислоти, яка має антиоксидантну дію та чинить фотозахист. Також кислота має кератолітичний, відбілюючий ефекти, протимікробну та протизапальну дії, сприяє підвищенню пружності шкіри.

Феруловий пілінг можна робити в будь-який сезон, він підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі гіперчутливої. Ферулова кислота проявляє високу ефективність в якості профілактики фотостаріння, а також у боротьбі із наслідками сонячної активності.

Ретиноєвий (жовтий) пілінг

Ретиноєвий жовтий ABR-пілінг – комбінований хімічний пілінг для проблемної шкіри. На відміну від інших кислотних хімічних пілінгів, що впливають на поверхневі або поверхнево-серединні шари епідермісу, дія його спрямована на геном клітини. В результаті шкіра виглядає свіжою та доглянутою, при тому посилюються її природні захисні функції. Має потужну протизапальну дію ефективн при вугровій висипці з папуло-пустульозними елементами.

Пілінг проводять після 30 років, можна робити пацієнтам з чутливою та дуже чутливою шкірою.

Згорнути

Маєте запитання?

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ціни та спеціальні пропозиції

Ензимний пілінг360,00
Консультація дерматовенеролога (дорослі)610,00
Лікувальна чистка + пілінг800,00
Мигдальний пілінг576,00
Молочний пілінг576,00
Ретіноловий “жовтий” пілінг780,00
Ретіноловий пілінг ABR720,00
Ретіноловий пілінг ABR + догляд (обличчя, шия, декольте)800,00

Відгуки

 • Тетяна
  Сердечно дякую лікарю Філіп Сергію Юрійовичу за професіональний прийом. Звернулась запізно- запропонував два варіанти допомоги, пояснив, що я матиму на виході при кожному варіанті. Все...
 • Оксана
  Сегодня делала маммографию на Саксаганского, 39а. Потрясающе позитивный доброжелательный профессионал - женщина рентген-лаборант. СПАСИБО ей огромное! И по заключению врача Халангот В. видно, что она...