Чого бояться чоловіки? Аденома простати

ГоловнаСтаттіЧого бояться чоловіки? Аденома простати
Першуков Олександ Іванович

Першуков Олександ Іванович

лікар-уролог вищої категорії, лікар УЗД, кандидат медичних наук

Працює в Healthy and Happy

з 2017 року
Рекомендуємо також

Зміст

Вона підкрадається тишком-нишком, поступово збільшуючи кількість позачергових візитів до вбиральні, особливо нічних, до непристойної цифри. Аденома здатна нагнати страх на будь-кого. То що робити?

Невже після 50 років природний процес, який завжди супроводжувався бадьорим дзюрчанням, якогось дня має стати джерелом щоденних випробувань? Не обов’язково. Аденома простати – доброякісна гіперплазія – може й не прогресувати. Саме на це спрямований наявний на сьогодні терапевтичний потенціал. Та оскільки пусковим механізмом хвороби фахівці називають простатит – запалення передміхурової залози, його ігнорування може коштувати вам спокою.

Відбиваємо першу атаку

На початковій стадії лікарі радять рослинні препарати, що можуть дещо покращити функціонування передміхурової залози. Геть не зайвим буде уникати копченого, консервованого та надто жирного. Пожертвуйте черговою порцією бекону заради збереження чоловічої сили. Загалом варто прибрати всі чинники, що погіршують кровообіг в органах сечостатевої системи, – від неправильного харчування до сидячого способу життя.

На другій стадії, коли збільшена простата заважає сечовивідному каналу чітко виконувати свою місію, і проблеми з сечовипусканням прогресують, у бій вступають препарати, які пригнічують біосинтез дигідротестостерону. Результат – зменшення об’єму передміхурової залози.

Застосовуємо важку артилерію

Звісно, найкраща операція – та, якої вдалося уникнути. Та якщо аденома досягла ІІІ стадії, страх перед скальпелем має поступитися місцем здоровому глузду. Існують стани, які однозначно потребують операції. Однак коли йдеться про аденому, спеціалісти не діятимуть зопалу. Аби хірургія не погіршила ситуацію, фахівці врахують усе: вік, наявність хронічних хвороб, ступінь дискомфорту. Ви можете розраховувати, що їхній вердикт максимально відповідатиме вашим інтересам.

Застій крові в малому тазі, переохолодження, вживання алкоголю – всі ці чинники провокують набряк простати. З віком ми нічого зробити не в змозі – однак решта провокаторів точно мають опинитися під контролем!

Аденома простати

Олександр ПЕРШУКОВ, лікар-уролог вищої категорії, лікар УЗД

“Сьогодні існує чимало препаратів, спроможних уповільнити зростання аденоми простати, а також покращити відтік сечі”.

Healthy and Happy: Урологія

___

Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.

 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Записатися до лікаря
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Акційні пропозиції
АКЦІЯ: 20% знижка на електрокардіограму
АКЦІЯ: 20% знижка на електрокардіограму

Регулярний профілактичний огляд лікаря-кардіолога – це реальний шанс уникнути таких небезпечних для життя хвороб, як інсульт, інфаркт міокарда, емболія легень.