Застраховані та щасливі

ГоловнаСтаттіЗастраховані та щасливі
Людмила Анатоліївна Переш

Людмила Анатоліївна Переш

лікар-кардіолог вищої категорії, лікар загальної практики – сімейний лікар другої категорії

Працює в Healthy and Happy

з 2008 року
Рекомендуємо також
Брудна історія
Дерматологія
Брудна історія
Крути педалі!
Ортопедія
Крути педалі!

Зміст

Ви досі вагаєтеся, чи варто мати справу зі страховими по здоров’ю? Аргументи «за» звучать дуже переконливо.

Знак гарантії

В Україні медичне страхування – справа добровільна. З одного боку, воно не стане магічною паличкою від усіх негараздів: не вбереже від нещасних випадків, стихійних лих чи інших неприємностей. А от збитки від раптових прикрощів зі здоров’ям успішно компенсує. Хронічні недуги не враховуються – поліс покриває лише гострі випадки. Частково або повністю – залежить від умов страхового пакета. За кордоном медична страховка є стандартною процедурою. Чимало світових зірок страхують навіть окремі частини тіла. Приміром, відомий футболіст Кріштіану Роналду застрахував свої ноги-годувальниці на $144 млн. У разі травми під час матчу Кріштіану отримає від страхової кругленьку суму на лікування. Окрім відчутної економії коштів, є ще кілька вагомих переваг, якими можуть скористатися застраховані.

Відпрацьована схема

Інколи приватні клініки вдаються до хитрощів і призначають таку силу-силенну аналізів і діагностичних заходів, що їх кількість ставить під сумнів користь. Проте власники страхових полісів можуть бути спокійні. Адже після візиту до лікаря призначена схема лікування узгоджується з медичними експертами від страхової. Фахівці Healthy&Happy також постійно на зв’язку з пацієнтом і страховою. І найголовніше – вони дотримуються лише затверджених протоколів лікування, тому питань із сумнівними маніпуляціями не виникатиме.

Усе в одному

Це ще один надважливий момент. Адже дуже незручно, коли терапевт приймає в одному місці, здавати призначені аналізи доводиться в іншому, а купувати ліки – у третьому. Один похід до лікаря може тривати пів робочого дня, не кажучи вже про забіги чи заїзди на довгі дистанції. І аби не гаяти часу та сил пацієнта, страхові компанії часто пропонують клієнтам самостійно обрати медичний заклад зі всіма зручностями. Й тут ЛДЦ Healthy&Happy має аргументовані переваги: зручно розташовані клініки з можливістю здійснити діагностику, здати аналізи, пройти всі потрібні процедури та придбати ліки в аптеках мережі, не виходячи з одного приміщення. Словом, звертайтеся, ми вам раді!

ЛДЦ Healthy&Happy співпрацює з понад 40 стабільними страховими компаніями, представленими на ринку України.
Людмила ПЕРЕШ,лікар-кардіолог вищої категорії, лікар загальної практики – сімейний лікар другої категорії, головний дослідник програми “Гепатоз печінки” МКДЦ Healthy&Happy

70 % пацієнтів Healthy&Happy застраховані. За рейтингом вітчизняних страхових ми серед провідних клінік країни завдяки потужній діагностичній базі, найкращому співвідношенню ціни та якості, зручній локації, високому рівню сервісу.

Healthy and Happy: Сімейна медицина

___

Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Коментарі

Ваша електронна адреса не буде опублікована * Поля обов'язкові для заповнення

Записатися до лікаря
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Акційні пропозиції
Хейлопластика зі знижкою -20%!
Хейлопластика зі знижкою -20%!

Усунення дефекту губ (пластика верхньої губ / пластика Bullhorn) – корекція губ хірургічним шляхом для покращення зовнішнього вигляду, усунення косметичних