Застраховані та щасливі

ГоловнаСтаттіЗастраховані та щасливі
Переш Людмила Анатоліївна

Переш Людмила Анатоліївна

лікар-кардіолог вищої категорії, лікар загальної практики-сімейний лікар другої категорії

Працює в Healthy and Happy

з 2008 року
Рекомендуємо також

Зміст

Ви досі вагаєтеся, чи варто мати справу зі страховими по здоров’ю? Аргументи «за» звучать дуже переконливо.

Знак гарантії

В Україні медичне страхування – справа добровільна. З одного боку, воно не стане магічною паличкою від усіх негараздів: не вбереже від нещасних випадків, стихійних лих чи інших неприємностей. А от збитки від раптових прикрощів зі здоров’ям успішно компенсує. Хронічні недуги не враховуються – поліс покриває лише гострі випадки. Частково або повністю – залежить від умов страхового пакета. За кордоном медична страховка є стандартною процедурою. Чимало світових зірок страхують навіть окремі частини тіла. Приміром, відомий футболіст Кріштіану Роналду застрахував свої ноги-годувальниці на $144 млн. У разі травми під час матчу Кріштіану отримає від страхової кругленьку суму на лікування. Окрім відчутної економії коштів, є ще кілька вагомих переваг, якими можуть скористатися застраховані.

Відпрацьована схема

Інколи приватні клініки вдаються до хитрощів і призначають таку силу-силенну аналізів і діагностичних заходів, що їх кількість ставить під сумнів користь. Проте власники страхових полісів можуть бути спокійні. Адже після візиту до лікаря призначена схема лікування узгоджується з медичними експертами від страхової. Фахівці Healthy&Happy також постійно на зв’язку з пацієнтом і страховою. І найголовніше – вони дотримуються лише затверджених протоколів лікування, тому питань із сумнівними маніпуляціями не виникатиме.

Усе в одному

Це ще один надважливий момент. Адже дуже незручно, коли терапевт приймає в одному місці, здавати призначені аналізи доводиться в іншому, а купувати ліки – у третьому. Один похід до лікаря може тривати пів робочого дня, не кажучи вже про забіги чи заїзди на довгі дистанції. І аби не гаяти часу та сил пацієнта, страхові компанії часто пропонують клієнтам самостійно обрати медичний заклад зі всіма зручностями. Й тут ЛДЦ Healthy&Happy має аргументовані переваги: зручно розташовані клініки з можливістю здійснити діагностику, здати аналізи, пройти всі потрібні процедури та придбати ліки в аптеках мережі, не виходячи з одного приміщення. Словом, звертайтеся, ми вам раді!

ЛДЦ Healthy&Happy співпрацює з понад 40 стабільними страховими компаніями, представленими на ринку України.
Людмила ПЕРЕШ,лікар-кардіолог вищої категорії, лікар загальної практики – сімейний лікар другої категорії, головний дослідник програми “Гепатоз печінки” МКДЦ Healthy&Happy

70 % пацієнтів Healthy&Happy застраховані. За рейтингом вітчизняних страхових ми серед провідних клінік країни завдяки потужній діагностичній базі, найкращому співвідношенню ціни та якості, зручній локації, високому рівню сервісу.

Healthy and Happy: Сімейна медицина

___

Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Коментарі

Ваша електронна адреса не буде опублікована * Поля обов'язкові для заповнення

Записатися до лікаря
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Акційні пропозиції
Ви проживаєте разом з хворим на COVID-19?
Ви проживаєте разом з хворим на COVID-19?

Пропонуємо убезпечити себе від інфікування шляхом проходження профілактичної терапії в рамках клінічного дослідження на базі медичного центру Healthy&Happy. Участь –