Ставка на спорт: Go play!

Ліжко-машина-офіс-диван! Сюжет фільму набив оскомину. А у фіналі купа непотрібних порядним людям діагнозів. Хочете перепрограмувати життя? Зробіть ставку на спорт.

 

Людмила ПЕРЕШ, кардіолог вищої категорії, сімейний лікар

«Після заняття спортом має бути відчуття кайфу, а не сама лише втома, тоді й серце, й судини будуть у тонусі»

 

Куди податися?

Тренажерна зала, спортивний майданчик біля будинку, найближчий стадіон, доріжки в парку: місце зустрічі з фізкультурою – питання десяте. Не забувайте отримувати задоволення й пишатися собою.

 

Що обрати?

Біг, велоспорт, фітнес, йога – обирайте до душі. Важливо, не що, а як. Отож, у перші дні й тижні вашого нового спортивного життя не вдавайте з себе коня на перегонах. Від вас ніхто не вимагає олімпійських рекордів чи перевершення подвигів затятого сусіда по залі. Займайтеся в міру своїх можливостей. Головне – систематично. Знайдіть мінімум 40 хвилин тричі на тиждень. Ні? То хоч двічі.

 

Із тренером?

Гирі, штанги? Можна все. Проте за умови, що ви під наглядом кваліфікованого наставника, який допоможе підібрати оптимальну вагу, підкаже й покаже, як правильно виконувати підходи, аби не довелося змінити спортзалу на лікарняну палату.

 

З лікарем?

Так: ви курець зі стажем, ви чоловік за 40, є проблеми зі здоров’ям або неприємні симптоми (задишка, аритмія, коливання тиску, цукровий діабет) – поради сімейного лікаря стануть у пригоді.

Ні: ви не маєте жодних претензій до здоров’я, хіба що вечірня втома? Вперед!

___
Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.