Система знижок

В лікувально-діагностичному центрі Healthy&Happy діють наступні види знижок:

 • Накопичувальні знижки по спільній дисконтній програмі «Аптека та Здоров’я завжди поруч» для самостійних клієнтів та застрахованих, які сплачують послуги самостійно;
 • Святкові / заохочувальні знижки - в рамках національних свят, ювілеїв компанії, тощо;
 • Комплексні програмні знижки - при комплексній покупці програми обслуговування;
 • Партнерські знижки - в рамках партнерських відносин з контрагентами;
 • Договірні знижки - згідно договору зі страховими компаніями та іншими контрагентами.

Дисконтна система Healthy&Happy працює за принципом накопичувальної системи та передбачає два типи карт - "Індивідуальна Карта" та "Сімейна Карта".

Дисконтна програма «Індивідуальна Healthy&Happy» для самостійних клієнтів (клієнтів, які оплачують послуги самостійно) дає можливість отримувати накопичувальну знижку в залежності від суми послуг, оплачених клієнтом за весь час обслуговування в Healthy&Happy:

 • від 3500 гривень - 5%;
 • від 6500 гривень - 10%;
 • від 10000 гривень - 15%;
 • від 15000 гривень - 20%.

Дисконтна програма «Сімейна Healthy&Happy» для самостійних клієнтів (клієнтів, які оплачують послуги самостійно) дає можливість отримувати накопичувальну знижку кожному члену сім'ї в залежності від суми послуг, оплачених даною сім'єю за весь час обслуговування в Healthy&Happy:

 • від 4000 гривень - 7%;
 • від 8000 гривень - 14%;
 • від 12000 гривень - 20%.

Усі знижки надаються на медичні послуги згідно прайс листа, який діє на момент їх надання.

Знижки не поширюються на акційні послуги, послуги лабораторної діагностики, операційного блоку, пакетні послуги, медикаментозне лікування, послуги косметології, психосоматичної медицини (психіатрії, психотерапії, медичної психології, реабілітології, рефлексотерапії і гіпнотерапії), послуги спортивної та відновлювальної медицини.

Всі клієнти клініки Healthy&Happy мають право на 5% знижку на обслуговування в аптеках і аптечних пунктах Healthy&Happy Pharmacy.

Знижки не підсумовуються і не компенсуються в грошовій формі.

Святкові / заохочувальні знижки. Діапазон знижок: 5-20%. Порядок надання та умови затверджуються наказом Директора. Знижки можуть надаватись усім без виключення пацієнтам, які прийшли до ЛДЦ ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» та можуть бути передані / подаровані третім особам. Знижки можуть надаватися за пред'явленням окремого флаєра / купона на знижку в рамках запуску рекламної акції, нової послуги та / або нової програми обслуговування. На них в обов'язковому порядку вказується термін дії знижки, а сам флаєр/купон вилучається і прикріплюється до акту виконаних робіт.

Комплексні програмні знижки. Діапазон - 5-20%. Знижка надається пацієнтам при комплексній покупці програми обслуговування (наприклад, сплата за весь курс лікування та / або профілактики одноразово). До цього виду знижок відносяться «Бонусні послуги» - це медичні послуги, які надаються за 1 (одну) гривню при комплексному придбанні програми обслуговування або в рамках заохочення пацієнтів (наприклад, програма «Франшиза»). Порядок надання та умови регламентовані наказом Директора.

Партнерські знижки. Діапазон: 5-20%. Надається самостійним пацієнтам, в тому числі юридичним особам. Для кожної окремої компанії вона може відрізнятися та бути індивідуальною. Спеціальні ціни» регламентовані в програмі знижок в рамках партнерських відносин і затверджуються шляхом накладання відповідної розпорядчої резолюції директора на відповідному документі (листі, зверненні, клопотанні) юридичної особи. Для отримання юридичними особами партнерських знижок вони надсилають на ім’я Директора ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕЕІІ» лист (звернення, клопотання), в якому визначають перелік осіб-учасників програми (працівників, членів їх родин), що мають право на обслуговування за пільговими умовами. Юридична особа - учасник партнерської програми самостійно визначає перелік осіб-учасників програми партнерських знижок. У разі змін персонального складу осіб-учасників партнерської програми юридична особа зобов’язується надсилати до ТОВ «ХЕЛСІ ЕЕІД ХЕПІ» листа з актуалізованим списком осіб-учасників не пізніше З (трьох) днів з моменту внесення змін до персонального складу. Юридична особа -учасник партнерської програми несе відповідальність за своєчасність надання ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ» змін до переліку осіб-учасників, що мають право на обслуговування за пільговими умовами.

Договірні знижки. Кожна знижка оговорюється в договорі. Для кожної окремої компанії вона може відрізнятися та бути індивідуальною (0-99,0%). Відсоток знижки затверджується Директором та фіксується в договорі. Прайс, в якому прописані ціни з врахуванням знижки, є невід’ємною частиною договору. Якщо провадяться зміни в ціноутворенні, порядку наданні чи розмірі знижки - зміни вносяться шляхом підписання додаткової угоди.

В лікувально-діагностичному центрі також надаються спеціальні знижки на медичні послуги:

 • власникам "Картки киянина". Це багатофункціональна електронна програма, яка дає право жителям столиці на отримання ряду преференцій (знижок, пільг, бонусів) при обслуговуванні в різних підприємствах сфери торгівлі і послуг. Медичний центр Healthy&Happy входить в ряд небагатьох компаній, які підтримують ініціативу Департаменту соціальної політики Київської міської держадміністрації. Це означає, що власники «Картки киянина» можуть розраховувати на знижку до 15% при оплаті послуг нашого лікувального закладу, а також при купівлі медикаментів або супутніх товарів в мережі аптек «Healthy&Happy pharmacy». Знижка надається власнику картки шляхом пред'явлення її в реєстратурі центру та дозволяє отримувати гарантовані знижки.

Усі знижки надаються на медичні послуги згідно прайс листа, який діє на момент їх надання. В зв’язку з постійним коливанням закупівельних цін у постачальників, послуги з медикаментозного лікування (медикаменти та вакцинація, біоревіталізація, Диспорт, контурна пластика тощо), надаються за цінами, вказаними в діючому прайс листі на медичні послуги з медикаментозним лікуванням, затвердженому Директором на дату надання таких медичних послуг.

Умови та термін дії акцій, пакетних програм, а також умови застосування знижок, уточнюйте на рецепції або телефоном +380 (44) 501 02 03.