Повстання шевелюри

Півгодини зосередженого причепурювання зачіски перед дзеркалом сходить нанівець, щойно волосся «відчує імпульс» і наелектризується. Варіантів тут два: або змиритися, або дізнатися, чого хоче неслухняна шевелюра.

Олег МЕЛЕЩЕНКО, лікар-дерматовенеролог

“Вода – найкращий друг усього живого, тож якщо ви рішуче налаштовані мати розкішне, сповнене життя волосся, подбайте про додаткове зволоження взимку”.

 

Причини непокори

Волосся не менш чутливе до погоди, ніж ваша витончена натура. Воно також страждає від зимової депресії, яку навіває сухе повітря опалюваних приміщень, недбалість у питаннях догляду та головні убори з ненатуральних матеріалів. За таких умов у ньому прокидається тваринна сутність. Подібно до дикобраза, який починає колотися, коли відчуває небезпеку, шевелюра займає захисну позицію і на несприятливі для себе фактори реагує неслухняністю. Короткий курс перукарської фізики: волосся має особливий талант, воно здатне накопичувати статичний заряд. У комбінації з вищеназваними чинниками ця здатність провокує ефект блискавки – волосся електризується.

 

Дайте пити!

H2O взимку набуває казкової сніжної форми, але, на жаль, практично зникає з повітря. Рівень сухості в холодну пору року підвищується, і шевелюра казиться. Аби зарадити цьому, використовуйте зволожувачі повітря і спеціальний зимовий догляд для волосся. Зверніть увагу на засоби з антистатичним ефектом, вони допоможуть у приборканні норовливих волосин. Та лише бальзамами і спреями тут не відстріляєшся: не забувайте, що вода має потрапляти й усередину організму. Хоч узимку спрага діймає менше, ніж у спеку, клітини так само відчувають потребу в гідратації. І не здумайте атакувати волосся надто гарячим повітрям із фена! Йому й так сухо взимку, і за додаткове подразнення воно вам блискавично помститься.

 

Бунт проти штучності

Волосся капризує, коли ви вдягаєте синтетичні шапки – зважайте на це, обираючи головний убір. Та й від розчісування пластиком або металом воно не в захваті, тому придбайте дерев’яний гребінець, бажано з широкими зубцями.

___
Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.