Денний стаціонар для дорослих

Для пацієнтів Лікувально-діагностичного центру Healthy&Happy працює денний стаціонар. Лікуватися у нас зручно, комфортно та швидко. Вам не потрібно перебувати в лікарні 24 години на добу, відмовляючись від планів чи важливих справ, достатньо виділити зовсім небагато часу на день, аби досвідчені медсестри виконали всі настанови лікарів.

Лікувальні масажі

Хронічний біль у спині та шиї, радикуліт, остеохондроз, невралгії, артрити… Всі ці проблеми – показання до лікувального масажу. Досвідчені спеціалісти Healthy&Happy володіють традиційними та новітніми техніками виконання масажу верхніх і нижніх кінцівок, шийно-комірцевої зони, грудного та поперекового відділів спини. Після лікувального курсу, що складається, як правило, з 10 сеансів, пацієнти відчувають значне полегшення на тривалий час.

Медсестринські маніпуляції

Від професійності та вправності медсестер залежить правильне виконання лікарських призначень, а отже – і швидкість одужання. Висококваліфіковані й досвідчені медсестри Healthy&Happy професійно виконають усі лікарські призначення. Забір матеріалу для досліджень, встановлення крапельниць і внутрішньовенні, внутрішньом’язові, внутрішньошкірні та підшкірні ін’єкції, проведення алергічних проб на лікарські засоби, кардіотокографія – якість усіх медсестринських маніпуляцій гарантована.

Фізіотерапевтичні процедури є важливою складовою в лікуванні багатьох захворювань: гайморитів, неврозів, радикулітів, артрозів, травм, остеохондрозу.

Пацієнтам денного стаціонару Healthy&Happy доступні можливості лазерної, магнітної, ультразвукової та мануальної терапії, електроміостимуляція, електрофорез, курси інгаляційних процедур. У медичному центрі працює лікар-фізіотерапевт із великим досвідом роботи, який порекомендує найбільш оптимальні комбінації фізіопроцедур для кожного пацієнта.

Медсестринські маніпуляції
Лікувальні масажі