Медичний центр Healthy and Happy на Володимирській

ГоловнаНаші центриМедичний центр на Володимирській

Графік роботи медичного центру:

Медичний центр на Володимирській

ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ: 9:00-16:00
НД: вихідний

Контакти:

Медичний центр на Володимирській

+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua

Медичний центр на Володимирській

Про медичний центр

Медичний центр Healthy&Happy на Володимирській спеціалізується на спортивній медицині та психосоматиці.

Це найкраще місце для отримання консультаційної допомоги з питань психічного здоров’я та поведінки, з можливістю підібрати та при необхідності скоректувати програму та схему лікування всіх видів психіатричних розладів.

Крім того в медичному центрі на Володимирського є можливість отримати широкий спектр послуг з відновлення руху в суглобах та хребті після неврологічних захворювань, травм, травматологічних та ортопедичних втручань.

Медичний центр Healthy&Happy на Володимирській представлений: 

 • центром відновленої терапії та спортивної медицини;
 • центром психотерапії та психосоматики.

В медичному центрі Healthy&Happy представлені новітні передові техніки терапії і реабілітації, в тому числі – власні напрацювання та запатентовані методики, наприклад, технології в лікувані остеоартрозу суглобів та остеохондрозу.

Як проїхати

 • Адреса:

  вул. Володимирська, 51-53,
  м. Київ, Україна, індекс 01034

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

 • Медичний центр Healthy and Happy на Володимирській

Побудувати маршрут

Ваше місцезнаходження: Use my current location

Медичний центр на Володимирській

Кому необхідно відвідати медичний центр Healthy&Happy на Володимирській?

Наші спеціалісти володіють сучасними методиками діагностики, лікування захворювань опорно-рухового апарату та неврологічних захворювань, відновлення рухової активності та психосоматики. Всі ці заходи допоможуть кожному пацієнту Healthy and Happy покращити якість життя, відкоригувати функціональну роботу м’язів, привити нові рухові навички.

Звертайтесь за допомогою лікаря-психотерапевта в наступних випадках:

 • проблеми, пов’язані з психічним здоров’ям людини (депресії, соціальні фобії, неврози та невротичні розлади, панічні розлади, вегетосудинна дистонія, хронічний біль, синдром хронічної втоми, шизофренія);
 • проблеми, пов’язані з міжособистісними взаємовідносинами (проблеми у встановленні контакту з іншими людьми, особистісні особливості та стереотипи в поведінці, родинні розбіжності, конфлікти, чвари тощо).

Психотерапевти медичного центру Healthy&Happy на Володимирській консультують пацієнтів в індивідуальному порядку так і проводять сімейні консультації.

Під час консультації лікарі-психотерапевти проводять психологічне дослідження (ПД) з застосуванням різних методик тестування. Таким чином визначається структуру та зміни психічних функцій пацієнтів, типи порушення пам’яті, уваги, мислення, досліджують емоційно-вольову сферу, особистісні особливості та реабілітаційні заходи.

Звертайтесь за допомогою лікаря зі спортивної медицини в наступних випадках:

 • постійно сидячий та  малорухливий спосіб життя, відсутність фізичної активності;
 • рекомендовано спортсменам, в результаті отриманих професійних травм та зняття спазмів після інтенсивних тренувань;
 • пацієнтам, що потребують реабілітації та відновлення роботи опорно-рухового апарату внаслідок надмірних фізичних навантажень на організм;
 • при  вікових змінах чи з метою реабілітації для відновлення рухової активності після перенесених захворювань або станів;
 • всім, у кого є проблеми з правильною поставою та скаржаться на больові відчуття у будь-якому відділі спини (шийний, грудний, поперековий) та суглобах.

Розгорнути…

Крім того, в медичному центрі на Володимирській спортсмени можуть пройти диспансерний медичний огляд. Лікарі спортивної медицини визначають загальний функціональний стан здоров’я, а також аналізують готовність спортсмена до спортивного та тренувального сезону. В рамках своєї компетенції лікарі виявляють, як тимчасові негаразди із станом здоров’я спортсменів, так і захворювання, які знижають ефективність або повністю унеможливлюють спортивну діяльність.

Центр відновлювальної терапії на базі медичного центру Healthy&Happy готовий запропонувати Національному Олімпійському Комітету України, Національним федераціям України з видів спорту, дитячо-юнацьким спортивним школам, спортивним клубам та окремо кожному спортсмену, фізкультурнику та тренеру:

 • нагляд за станом здоров’я лікарем зі спортивної медицини;
 • поглиблене медичне обстеження з оформленням допуску на право участі в тренуваннях та спортивних змаганнях та поточне медичне обстеження;
 • відсутність черг – за вами буде закріплений медичний координатор, який підбере для вас зручний час і день проходження планового медичного огляду;
 • комфортні умови, які дозволяють проходити всю необхідну діагностику і всіх планових лікарів в одному місці;
 • повний курс профільного реабілітаційного лікування після травм або захворювань;
 • тощо.

Згорнути

Методи лікування та реабілітації

Наші спеціалісти володіють сучасними методами лікування та реабілітації, серед яких:

Наші переваги

Медичний центр Healthy&Happy на Володимирській це:

Зв'язатись з медичним центром Healthy&Happy на Саксаганського

Метою звернення можуть бути питання сервісного, адмінстративного, маркетингового характеру. Ми обов’язково розглянемо кожну Вашу пропозицію.