Знижка до Чорної П’ятниці в Healthy&Happy

Знижка до Чорної П’ятниці в Healthy&Happy

До Дня Чорної п’ятниці – 26 листопада 2021 року – в медичному центрі Healthy&Happy ви можете придбати послугу «Колоноскопія» з неймовірною знижкою -50%:

Колоноскопія (без анестезії) за 483 грн, замість 966 грн.

Акційна пропозиція діє тільки один день – 26.11.21 р.

Залиште свої контактні дані для запису на прийом до лікаря терапевта – ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Статистика не тішить: серед людей, які досягли 50-річного віку, на перше місце серед онкозахворювань виходить рак кишківника. Та є й оптимістичні новини: за умови вчасної діагностики нездужання можна здолати. А ще краще – не довести ситуацію до того, щоб патологія набула злоякісного характеру.

На думку Сергія КОРНІЄНКО, лікаря-хірурга та ендоскопіста Healthy&Happy, профілактичні огляди, здійснювані тоді, коли пацієнта ще не турбують жодні симптоми, – це найнадійніший спосіб протистояти грізному захворюванню.

Колоректальний рак називають хворобою розвинених країн. І все це через харчування: ті, хто має вищі статки, віддають перевагу вишуканим делікатесам, ті, що нижчі, – невибагливому фастфуду. Проте в обох випадках замість того, аби їсти те, що росте, й те, що бігає, люди споживають дедалі більше кулінарних виробів, у створенні яких хімічна промисловість була задіяна більше за сільське господарство. Й біда не лише в самій «хімії» – фарбниках, ароматизаторах чи консервантах. Проблема в тому, що легкість, з якою організм видобуває енергію з високорафінованих продуктів, призводить до складнощів при розставанні з результатами життєдіяльності. За нестачі клітковини, яка стимулювала б роботу кишківника – особливо коли це помножується на низьку рухову активність і недостатнє споживання води – виникає закріп. При цьому слизова оболонка кишківника отримує щедру порцію токсинів, подразнюється та запалюється. І тут на допомогу приходить іще один подарунок цивілізації – медикаменти. Насамперед потрібно з’ясувати, в чому першопричина проблеми.

Утім, варто мати на увазі, що небажані процеси в кишківнику можуть розвиватися й на тлі чудового травлення. Спочатку вони здебільшого мають доброякісний характер. Та з часом поліпи та інші новоутворення можуть ставати дедалі агресивнішими. Зазвичай тоді, коли пухлинні процеси дають про себе знати помітними симптомами, захворювання вже перебуває на серйозній стадії. Тож для того, щоб виявити негаразди вчасно, необхідні регулярні обстеження.

Окрім загальноклінічних лаболаторних аналізів на допомогу приходять і інструментальні.

Інструментальні дослідження рекомендовані практично всім після досягнення 50, а то й 40–45 років. Це може бути колоноскопія (дослідження всього відділу товстого кишківника). За бажанням пацієнт може пройти процедуру під наркозом. Доки він перебуватиме в стані медикаментозного сну, за допомогою гнучкого інструмента з камерою лікар зможе побачити навіть найменші зміни у стані слизової оболонки, прицільно взяти біопсію і за результатами гістології прийняти зважене рішення про подальшу стратегію. Поліпи варто видалити, аби вони не переросли в ракові пухлини; деякі з пласких утворень після перевірки залишають, спостерігаючи за ними в динаміці та будучи напоготові.

Отже, робимо висновок: надійнішого методу, ніж побачити очима, що відбувається в нетрях організму, не існує. Ендоскопістові допомагає в цьому високочутлива оптика. У спеціальному ультрафіолетовому спектрі стає помітною навіть така найдрібніша патологія, як наслідки запальних процесів.

Замовити послугу можна за тел.: (044) 501 02 03.