Забудьте про геморой назавжди!

Забудьте про геморой назавжди!

У Вас сидяча роботу і Ви потерпаєте від геморою? Спеціалісти хірургічного відділення «Healthy&Happy» знають, як Вам допомогти. Всього одна процедура, без болю, дискомфорту та травм – і неприємне захворювання залишиться у минулому.

 

Наші висококваліфіковані спеціалісти застосовують найсучасніший метод лікування геморою – трансанальну гемороїдальну деартеріалізацію на основі шовного лікування (THD).

 

Операція проводиться амбулаторно за показаннями лікаря-проктолога.

 

Головні переваги техніки:

  • малотравматичність. За допомогою спеціального мініобладнання хірурги підшивають судини, що живлять вузли, не видаляючи при цьому живі тканини. Тому немає ран, кровотеч чи тривалої реабілітації.  Прибор для THD є одноразовим;
  • ефективність. Можливість вторинної появи геморою знижено практично до нуля;
  • безболісність. Під час оперативного втручання застосовують загальне знеболення, тож пацієнт не відчуває жодного дискомфорту;
  • швидкість. Процедура триває 30-40 хвилин. Вже за кілька годин потому пацієнт може повертатися додому, а буквально за два-три дні – жити повноцінним життям та займатися звичними справами.

 

Трансанальная гемороїдальна деартерілізація (THD) в хірургії одного дня Healthy&Happy
8900 грн
(без вартості одноразового набору, передопераційного обстеження та анестезії)

 

Записатись на прийом до проктолога МЦ Healthy&Happy можна по телефону: (044) 501-02-03, або за формою “ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ”.