Лікування хребта з
Huber Motion Lab

ГоловнаЛікування хребта та суглобів за допомогою тренажера LPG Huber Lab

Тренажер Huber Motion Lab це:

 • іноваційний тренажер для системного відновлення та спортивної медицини;

 • профілактика та лікування хребта;

 • корекція постави та відновлення функції суглобів і звязок;

 • апарат для відновлення після травм та хірургічних втручань;

 • відновленні функції суглобів та зв'язок.

Консультація лікаря зі спортивної медицини

від 800 ГРН

Лікування хребта та суглобів за допомогою тренажера LPG Huber Lab

Записатися на прийом

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

Ви можете звернутися до лікаря

Переглянути
всіх лікарів

Адреси, за якими ви можете отримати послугу

Медичний центр на Володимирській
 • Адреса:

  вул. Володимирська, 51-53,
  м. Київ, Україна

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

Переглянути
всі відділення

Про послугу

Людське тіло – один з найскладніших механізмів на планеті. Те, як злагоджено працюють всі органи і системи важко відтворити штучним шляхом. Проте деякі принципи роботи людського організму використовуються при розробці сучасних технологій, спрямованих на поліпшення здоров’я та самопочуття людини.

Наприклад, ні для кого не секрет, що в основі рухової функції лежить нервовий імпульс, який з’являється трохи раніше, ніж сам рух. На основі цього принципу був розроблений розумний тренажер від виробника LPG Huber Lab – інноваційна унікальна технологія, яка відмінно зарекомендувала себе при лікуванні хребта і відновлення рухової активності після тривалої іммобілізації.

Розгорнути…

Про тренажері Huber Lab

LPG Hubber LAB в Вертебрологии Healthy and HappyНа сьогоднішній день це одна з найефективніших технологій для проведення реабілітації. Над її створенням працювала велика кількість фахівців: реабілітологів, медиків, кінезітерапевтів, вчених, біомеханіків та спортивних тренерів. Головна особливість тренажера: широкий діапазон можливостей для складання індивідуальних програм тренувань з мінімальним навантаженням для пацієнта.

В основі технології – принцип механіки руху і біологічний зворотний зв’язок тіла. Тобто тренажер враховує не тільки роботу одного конкретного м’яза або груп м’язів, а весь м’язовий ланцюг: м’язи-згиначі, м’язи-розгиначі і м’язи скручування. Таким чином, в тренування включений весь м’язовий і кістковий корсет людини.

У медичній мережі Healthy&Happy даний тренажер використовується для розробки індивідуальних програм в:

 • лікувані хребта, корекції постави;
 • профілактики захворювань хребта;
 • відновлені після хірургічних втручань та травм;
 • лікуванні деяких невралгічних захворювань;
 • відновлені функції суглобів та зв’язок.

Лікування хребта і корекція постави

За рахунок платформи, яка обертається і вертикального зміщення колони з ручками відбувається найбільш оптимальна координація роботи всіх м’язів. При лікуванні патологій хребта використовують поєднання вестибулярних, суглобових та м’язових вправ. Тренування на тренажері Huber Lab LPG допомагає розвинути навички м’язів підтримувати поставу за рахунок залучення в роботу як глибоких, так і поверхневих м’язів спини. За рахунок дозованого впливу на хребет відбувається стимуляція мікрорухів хребців, а також усуваються функціональні блоки, поліпшується обмін речовин і мікроциркуляція крові в хребетних дисках. Тренажер ефективний при формуванні й зміцненні м’язового корсету.

Відновлення після хірургічних втручань та травм

Більшість хірургічних втручань і травм призводять до тривалої іммобілізації, що негативно впливає на всі рухові функції людини. За допомогою вправ на тренажері відбувається активація мікроциркуляції крові та лімфи в суглобах та хребті, а також знімаються блокування, що сковують рухи, як функціональні, так і психологічні. За допомогою спеціально розроблених вправ повертаються рухові навички і зміцнюються м’язи для виконання рухів. Тренажер сприяє розвитку та тренуванню координації, проприоцепції, стійкості положення тіла, а також підвищенню ефективності взаємодії скелетної мускулатури, серцево-судинної і нервової системи.

Лікування неврологічних захворювань

Апарат дозволяє поєднувати в собі вестибулярні, суглобові і м’язові вправи, що дозволяє використовувати тренажер у вирішенні проблем неврологічного характеру. Програмний набір тренувань дозволяє підібрати оптимальний комплекс вправ, які допоможуть повернути тілу його рухливість і форму, а також зняти больовий синдром за рахунок усунення блокувань і поліпшення циркуляції крові в місцях впливу. Крім цього, вправи на тренажері покращують психоемоційний фон, а за рахунок поліпшення кровообігу в усьому тілі відбувається загальна тонізація та поліпшення самопочуття в цілому.

Відновлення функції суглобів і зв’язок

Програмний набір тренувань дозволяє обрати оптимальний комплекс для вирішення будь-яких проблем опорно-рухового апарату, в тому числі і проблем з втратою рухливості суглобів. Завдяки вправам на тренажері Huber Lab LPG посилюються обмінні процеси в тканинах суглобів і хребців. Це забезпечує відновлення функціонального стану суглобів і покращує обсяг руху. Крім цього вправи на тренажері допомагають поліпшити кровопостачання в цілому, тренують серцево-судинну і дихальну системи, покращують емоційний стан.

Як проходить тренування?

Курс реабілітації складається з спеціально підібраних вправ, їх тривалість і частоту визначає лікар індивідуально, виходячи із завдань, які необхідно вирішити в кожному конкретному випадку. Мінімальний курс складається з 5 процедур.

Тривалість 1 заняття в середньому становить 15 хвилин, заняття проходять під наглядом лікаря. Після процедури може спостерігатися невеликий дискомфорт в зонах впливу тренажера, який проходить через 1-2 дня.

Для кращого і тривалого ефекту від тренувань, їх застосовують в комплексі з кінезіотейпуванням, міофасціальною терапією, лікувальним масажем.

Протипоказання

Лікування та відновлення рухової функції за допомогою тренажера Huber Lab LPG не проводять вагітним та матусям, які годують. Доцільність та показання до занять на тренажері, для лікування й профілактики захворювань хребта, визначаються індивідуально за результатами об’єктивного огляду пацієнта під час консультації лікаря.

Процедуру не проводять пацієнтам з кардіостимулятором або імплантами, родимками і папіломами на ділянках впливу, а також якщо пацієнти приймають препарати або дієтичні добавки, які підвищують фоточутливість.

Згорнути

Маєте запитання?

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ціни та спеціальні пропозиції

Відновлення рухів у міжхребцевих суглобах та корекція постави методикою кінезіотейпування (за медичними показами)400,00
Відновлення рухів у суглобі кінцівки методикою кінезіотейпування (за медичними показами)300,00
Дренування ентезісів суглобу (за медичними показами)100,00
Консультація лікаря зі спортивної медицини800,00
Консультація лікаря зі спортивної медицини к.м.н. Олексенко І.М.1000,00
М’язово – фасціальна корекція м’язів кінцівки (за медичними показами)400,00
М’язово – фасціальна корекція м’язів хребта та тулуба (за медичними показами)600,00
Один сеанс відновлювальної терапії за допомогою апарату Хубер (30 хв)400,00

Відгуки

 • Тетяна
  Сердечно дякую лікарю Філіп Сергію Юрійовичу за професіональний прийом. Звернулась запізно- запропонував два варіанти допомоги, пояснив, що я матиму на виході при кожному варіанті. Все...
 • Оксана
  Сегодня делала маммографию на Саксаганского, 39а. Потрясающе позитивный доброжелательный профессионал - женщина рентген-лаборант. СПАСИБО ей огромное! И по заключению врача Халангот В. видно, что она...