ЧЕСНИЙ Євген Олександрович

Марина Глеевая Масажисти

Медична сестра з масажу
Стаж роботи по спеціальності:
Початок роботи в ЛДЦ:

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ
  СОЛОМКА Ліна Олегівна

  gb Рентгенлаборанти, Спеціалісти

  рентгенлаборант
  Стаж роботи по спеціальності: з 2018 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2018 року
  Робота Ліни Олегівни дуже відповідальна, адже рентген є своєрідною «останньою інстанцією» в підтвердженні низки діагнозів. Дослідження слід проводити коректно, аби не піддавати пацієнта зайвому ризику опромінення. Тож неодмінними складовими професійного підходу є правильне налаштування обладнання, вдалий вибір проекції та всебічний, зрозумілий інструктаж пацієнта.
  «Обравши роботу в медицині, я продовжила сімейну традицію – мої близькі родичі успішно реалізували себе в цій сфері. Їхній приклад надихнув мене стати лікарем. Я задоволена досвідом, який здобуваю в Healthy&Happy. Відчуваю причетність до порятунку людського життя».
  ДОВГАНЕНКО Світлана Володимирівна

  ДОВГАНЕНКО Світлана Володимирівна

  gb Касири, Спеціалісти

  касир
  Стаж роботи по спеціальності: з 2019 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2019 року
  У Healthy&Happy Світлана Володимирівна має справу з фінансами: розраховує пацієнтів клініки за надані їм послуги. Однак не лише удосконалює навички, безпосередньо пов’язані з робочими моментами, а й поглиблює свої знання в галузі медицини, оскільки вважає, що кожній людині варто бути обізнаною в різних сферах. У медичному центрі працює із задоволенням, знаходячи спільну мову з фахівцями та пацієнтами.
  «Healthy&Happy – стабільна клініка, що постійно розвивається й підтримує високий рівень обслуговування. Я переконалася у цьому з перших днів роботи. Колеги допомогли мені швидко влитися в робочий процес та відчути себе частиною колективу. В нас чудова команда, лояльні пацієнти, а лікарі – справжні професіонали. Ми не втомлюємося робити людей здоровими та щасливими».
  ПОРТОВА Катерина Русланівна

  ПОРТОВА Катерина Русланівна

  gb Касири, Спеціалісти

  касир
  Стаж роботи по спеціальності:
  Початок роботи в ЛДЦ:
  Посада касира – одна з ланок у складному механізмі Лікувально-діагностичного центру. Спеціалісти мають не тільки професійно виконувати посадові обов’язки, а й нерідко бути психологами та помічниками для пацієнтів.
  «У моїй роботі, як і в будь-якій справі, важливим є дотримання алгоритму. Ми, касири, також працюємо за чіткими правилами: якісно завершити продаж послуги, отримати гроші та підписати документи. Втім, ідеться не просто про продаж, а про своєрідний обмін платіжних інструментів на найцінніший скарб кожного – здоров’я. Для мене дуже важливо працювати так, аби спонукати пацієнтів повертатися саме до нас».
  ДОВІДКЕВИЧ Вікторія Володимирівна

  ДОВІДКЕВИЧ Вікторія Володимирівна

  gb Касири

  касир
  Стаж роботи по спеціальності: з 1998 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2017 року
  Відповідальна, працьовита, завжди привітна й усміхнена Вікторія Володимирівна максимально швидко й точно здійснить розрахунок та надасть необхідну документацію. Великий досвід роботи допомагає ефективно виконувати всі посадові обов’язки.
  «З Лікувально-діагностичним центром познайомилася як пацієнт. Якістю послуг була дуже задоволена, а коли довідалася, що є вакансія касира, подала резюме – й мене прийняли. З вибором місця роботи не помилилася – тут дружний колектив, позитивна атмосфера, ідеально організований робочий процес. Це те, що стимулює до плідної праці».
  ХУТЬКО Ніна Вікторівна

  ХУТЬКО Ніна Вікторівна

  gb Касири, Спеціалісти

  касир
  Стаж роботи по спеціальності: з 2017 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2017 року
  Ніна Вікторівна має фінансову освіту, закінчила Вінницький торговельно-економічний університет і працює у Healthy&Happy за спеціальністю. Щодня їй доводиться спілкуватися з різними людьми, однак спільну мову знаходить з усіма.
  «Мені подобається моя робота, хоч буває і складно, особливо коли багато пацієнтів, і потрібно швидко обслуговувати всіх. Але це просто специфіка роботи. Колектив у нас хороший, усі допомагають одне одному. Мені дуже приємно бути його частиною».
  ГОРЯ Лілія Андріївна

  ГОРЯ Лілія Андріївна

  gb Медсестри, Спеціалісти

  Головна медична сестра відділення на вул. Володимирській
  Стаж роботи по спеціальності: з 1999 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2017 року
  Досвідчений спеціаліст майстерно встановлює контакт і з підлеглими, і з пацієнтами. Лілія Андріївна працює у новому медичному центрі на вул. Володимирській. Вона чітко та грамотно організовує роботу персоналу, стежить за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у клініці та відповідає за своєчасне постачання медикаментів.
  «Шість років тому влаштувалася в Healthy&Happy медсестрою, потім працювала рентгенлаборантом і згодом отримала підвищення. Наразі обіймаю посаду головної медичної сестри у відділенні на Володимирській, 51–53. Для мене найголовніше – створити комфортні умови для персоналу та пацієнтів, щоб отримати позитивний результат».