Септопластика: дихайте носом!

Септопластика: дихайте носом!

Частою причиною ускладненого носового дихання у пацієнтів медичного центру Healthy&Happy є викривлення носової перетинки. Патологія може бути вродженою або набутою, наприклад, у результаті травми.

Плутаючи симптом із закладеністю носа, пацієнти вдаються до самолікування, яке не дає результатів, а призводить лише до звикання.

 

Вчасне звернення до лікаря отоларинголога допоможе пацієнтам не лише вирішити естетичну проблему, а і попередити виникнення таких захворювань, як:

  • апное – зупинка дихання під час сну;
  • гаймориту, синуситу – запалення гайморових та синусових пазух носа;
  • фронтиту та етмоїдиту.

 

Для постановки діагнозу “викривлення носової перетинки” та виявлення складності запальних процесів, лікарі МЦ Healthy&Happy проводять клінічний огляд та беруть до уваги заключення знімків КТ- діагностики. На основі цих заключень приймається рішення про доцільність оперативного втручання – септопластики.

СЕПТОПЛАСТИКА в хірургії одного дня Healthy&Happy – 8900 грн
(без вартості передопераційного обстеження та анестезії)

Консультація лікаря-отоларинголога перед операцією – БЕЗКОШТОВНА

 

Септопластика – безпечна малоінвазивна операція, яка триває у середньому близько 30 хв. Досвідчені хірурги Healthy&Happy під місцевим знеболенням роблять незначні проколи всередині носа й через них коригують форму перегородки.

Завдяки професіоналізму лікарів Healthy&Happy та використанню сучасних технологій, після втручання не лишається ні набряків, ні синців, ні інших ускладнень.

Почніть дихати вільно!

Записатись на безкоштовний прийом до отоларинголога МЦ Healthy&Happy можна по телефону: (044) 501-02-03, або за формою “ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ”.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ