Септопластика: дихайте носом!

Септопластика: дихайте носом!

Частою причиною ускладненого носового дихання у пацієнтів медичного центру Healthy&Happy є викривлення носової перетинки. Патологія може бути вродженою або набутою, наприклад, у результаті травми.

Плутаючи симптом із закладеністю носа, пацієнти вдаються до самолікування. Часто це не дає результатів, а призводить лише до звикання.
Вчасне звернення до лікаря отоларинголога допоможе пацієнтам не лише вирішити естетичну проблему, а і попередити виникнення таких захворювань, як:

  • апное – зупинка дихання під час сну;
  • гаймориту, синуситу – запалення гайморових та синусових пазух носа;
  • фронтиту та етмоїдиту.

Для постановки діагнозу “викривлення носової перетинки” та виявлення складності запальних процесів, лікарі МЦ Healthy&Happy проводять об’єктивний огляд, беручи до уваги заключення знімків КТ- діагностики. На основі обстеження та консультації приймається рішення про доцільність оперативного втручання – септопластики.

СЕПТОПЛАСТИКА в Healthy&Happy всього 8900 грн
(без вартості передопераційного обстеження та анестезії)

Консультація лікаря-отоларинголога
перед операцією – БЕЗКОШТОВНА

Септопластика– безпечна малоінвазивна операція, яка триває у середньому близько 30 хв. Досвідчені хірурги Healthy&Happy під місцевим знеболенням роблять незначні проколи всередині носа й через них коригують форму носової перегородки.
Завдяки професіоналізму лікарів Healthy&Happy та використанню сучасних технологій, після маніпуляції не залишається ні набряків, ні синців, ні інших ускладнень.

Почніть дихати вільно!

Записатись на безкоштовний прийом до отоларинголога
МЦ Healthy&Happy можна по телефону: (044) 501-02-03.