Отзывы

Оставить отзыв

 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
Ваш отзыв может быть показан не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
49 записей.
Анна
Уже много лет обращаемся к доктору-отоларингологу А.В.Брынзе. Спасал не раз, никогда не назначает больше, чем нужно, всегда по сути эффективно. Последний раз спас от отмены перелета вследствие болезни дочки - известный педиатр поставила диагноз «синусит+отит». В случае острой необходимости принимает по скорой между пациентами. Спасибо огромное!
Лебідь Юлія Сергіївна
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!! Ортопед-травмотолог ПРИЛЕПСЬКИЙ Д.І. в ході діагностування виявив високий професіоналізм, - не обмежився УЗД дослідженням, яке в принципі давало пояснення незначним больовим симптомам! Призначив МРТ в результаті чого виявив на ранній стадії формування ассептичного некрозу таранної кістки!!!! Не признаач лікар МРТ - я б втратила шанс на безопераційне лікування!!! ЩИРЕ ДЯКУЮ ВИСОКОПРОФЕСІЙНОМУ ВДУМЛИВОМУ ЛІКАРЮ!!! PS боліло не так сильно, щоб витратитися на МРТ, але я повірила лікарю і виконала його рекомендацію, яка виявилася доленосною!!! Це щастя, що є такі небайдужі лікарі які реально рятують життя!
Ekaterina
Спасибо за сервис, внимательное отношение и профессионализм. Хожу в эту клинику на Саксаганского давно и несмотря на то, что живу теперь на Левом берегу, своё здоровье доверяю этим специалистам.
Аріна
Дуже хороша клініка. Працюють професіонали. Особлива подяка Бринзі Олександру Васильовичу, найкращий отоларинголог у місті! У клініці завжди привітний персонал і приємна атмосфера
Тетяна
Я вдячна клініці за те, що вона є. Вдале розташування, чистота та зручність, увага та рівень професіоналів не просто влаштовує, а позбавляє страхів та неприємних відчуттів. Особлива подяка Перешу Є.Є. - За вміння переконливо доносити корисну інформацію, Бринзі О.В. - За досвід та вміння. Масажисти відмінні, та дають цінні поради. Щастя та процвітання!
Анна
Хочу выразить Благодарность Брынзе Александру Васильевичу - прекрасный врач и отличный специалист. не раз помогал в лечении ребенку и мне. Спасибо Доктору!
Лариса
Звернулися до ЛОРа Бринзи Олександра Васильовича. Хочемо щиро подякувати цьому лікарю. Інтелігентна , чуйна людина, яка ставиться до пацієнта з повагою, терпінням та уважністю. Він фахівець високого рівня та професіонал своєї справи. Клініка в цілому справляє дуже позитивне враження.
Пархоменко Ксенія
Дуже вдячна клініці , а особливо Анісімовій Ксенії - стояла у неї по обліку ведення вагітності - тільки вона дала конкретну відпрвідь у питання резус конфлікту і титрів крові , бо в приймальному відділені пологового мені взагалі нічого не відповіли толкового. а Ви, Ксеніє Федорівна не тільки заспокоїли , а ще й дали відпрвідь на те питання , яке можна напевно сказати лише після народження дитини Тепер маю донечку))
Пархоменко Ксенія
Звертаюсь в клініку неодноразово і до різних спеціалістів, та хочу подякувати лікарю від Бога - Бринза О. : дуже уважний, професіонал , вилікував, коли інші спеціалісти призначали однотипне і без дієве лікування . Дуже вдячна! З повагою , Пархоменко Ксенія