Про роботу мережі медичних центрів Healthy&Happy (оновлено)

Про роботу мережі медичних центрів Healthy&Happy (оновлено)

Вітаємо наших незламних українців! Мережа медичних центрів Healthy&Happy працює для Вас – ми відкриті та у нас безпечно!

З понеділка по суботу центр на Саксаганського, 39А надає медичну допомогу з 09:00 до 17:00.

З понеділка по п’ятницю на Драгоманова, 1Н – з 09:00 до 16:00.

Ми не тільки лікуємо, а й вносимо свій посильний внесок у захист та безпеку. У нас є укриття, де можна перечекати під час повітряної тривоги.

Ми не піднімали ціни – працюємо за прайсом ще довоєнного часу. Крім того ми є однією з небагатьох медичних закладів, де ми не призупиняли дію Вашого дисконту та можемо запропонувати додаткові знижки на послуги. Так наразі на рентген-послуги та онлайн-консультації ми надаємо 30% знижку. На масажні послуги – 20% знижку. Працює опція “Гарячі години” – послуга з гарантованими 30% знижками на очні консультації лікарів медичних центрів на Саксаганського і Драгоманова. Пропозиції з’являються кожного дня і є реальною можливістю отримати фахову консультацію лікаря та заощадити кошти. Крім того не забуваємо і про киян. З 2015 року ми підтримуємо ініціативи місцевої влади та забезпечуємо знижки для пред’явників Картки Киянина. Для власники картки діє 15% знижка при оплаті послуг нашого лікувального закладу, а також при купівлі медикаментів або супутніх товарів в мережі аптек “Healthy&Happy pharmacy”.

Також у нас є багато цікавих пропозицій та акцій. Актуальні Ви можете переглянути в нашому розділі “Акції“.

Будемо сильні та єдині! Все буде Україна 💙💛

Запис та деталі за тел.: (044) 501 02 03. Або залиште свої контактні дані – ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!