Соціальна відповідальність

ЛДЦ Healthy & Happy в  своїй роботі керується принципом соціальної відповідальності, при якому соціальні зобов'язання реалізовуються не тільки по відношенню до клієнтів і колективу, а й до суспільства в цілому.

Ми не тільки лікуємо. Healthy&Happy вносить посильний внесок у справу профілактики та попередження захворювань. Зокрема, нашими силами проводяться відкриті публічні заходи з ранньої діагностики злоякісних утворень молочних залоз (Рожевий жовтень), шкіри (День меланоми), інфарктів (День серця), захворювань нирок, шлунково-кишкового тракту, щитовидної залози, а також діабету, глаукоми, варикозного розширення вен тощо.

Особлива увага приділяється пропаганді здорового способу та підвищення якості життя. Для цього проводяться спеціальні заходи до Дня захисту дітей, чим підкреслюється не тільки важливість охорони здоров'я підростаючого покоління, а й значення впливу батьків (сім'ї) на формування здорових звичок.

Не пройшла повз нашу увагу і проблема нестачі донорської крові в медичних установах м. Києва, саме тому День Донора став для нас доброю традицією.

Незважаючи на те, що ми приватний медичний бізнес - ми підтримуємо ініціативи місцевої влади та забезпечуємо знижки для пред'явників Картки Киянина (див. Дисконтні програми).

З метою надання ефективної невідкладної домедичної допомоги в екстрених випадках, як медичний, так і немедичний персонал центру бере участь в програмі спеціалізованого навчання.

Перелік соціальних проектів розширюється з кожним днем. Ми стаємо базою для клінічних досліджень медичних препаратів нового покоління, навчання і практики студентів медиків, створюємо перше недержавне відділення спортивної медицини для професіоналів і любителів спорту.

Ми відкриті до розгляду будь-яких ініціатив з боку громадськості та готові до реалізації суспільно-значущих проектів на паритетних засадах.