Правові документи

Лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy працює згідно діючої Ліцензії МОЗ України Серії АВ №282859 від 24.10.2013 року.

В 2016 році ми вперше пройшли державну акредитацію, яка є обов'язковою для всіх установ, які видають листки тимчасової непрацездатності. Після основи вивчення багатьох критеріїв (робота за протоколам, відповідність медичних працівників єдиним кваліфікованим вимогам, матеріально-технічна база, відповідність санітарно-гігієнічним вимогами та ін.) головна акредитаційна комісія при МОЗ України видала нам «вищу категорію», яку з кожним разом ми успішно підтверджуємо. Це офіційне визнання наявності в нас умов для якісного медичного обслуговування пацієнтів на сучасному рівні. Ми впевнені, що суворе дотримання національних стандартів в області охорони здоров'я, неухильне вдосконалення спектру послуг і професійних навичок персоналу надалі допоможуть нам утримувати передові позиції серед кращих лікувальних установ України.

Завдяки інтенсивній та відповідальній роботі всього колективу, лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy в 2016 році приєднався до переліку небагатьох приватних лікувальних установ, які сертифіковані за системою ISO 9001:2008. Починаючи з 2016 року по сьогоднішній день ми підтверджуємо свій знак якості та наразі володіємо новою системою відповідності ДСТУ EN ISO 9001:2018 «Системи управління якістю». Вона стала ще одним найважливішим чинником збереження і примноження довіри наших пацієнтів.

На початку кожного календарного року ми отримуємо новий сертифікат визначення вимірювальних можливостей. Це означає, що медичний центр Healthy&Happy відповідає усім критеріям атестації вимірювальних потужностей лабораторій відповідно до встановлених вимог в державній метрологічній системі.

Про Правила обслуговування та перебування пацієнтів у Медичному центрі Healthy&Happy можна ознайомитись нижче.

Акредитаційний сертифікат
Сертифікат відповідності
Ліцензія МОЗ України
Сертифікат визнання вимірювальних можливостей
 
 
Правила обслуговування та перебування пацієнтів у ТОВ «ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ»