Про Нас

Наш Лікувально-діагностичний центр розпочав свою роботу в 2002 році. Ця дата стала точкою відліку для зростання і вдосконалення. За цей час ми встигли серйозно змінитися: по-перше, отримали нову назву Healthy&Happy, яка дуже точно відображає наші прагнення; по-друге, збільшили перелік напрямів і спеціальностей, по-третє, відкрили нові центри та продовжуємо відкривати під наявні потреби ринку клієнтів, по-четверте, заснували власну аптечну мережу. Але наші цілі й місія завжди залишалися незмінними – бути корисними, стояти на сторожі здоров’я і комфорту кожного нашого пацієнта.


Healthy&Happy – це комплексне поліклінічне обслуговування найвищого рівня. Ми маємо можливість надавати послуги лікарів 44 медичних спеціальностей для дорослих і дітей. Наш колектив – це професіонали та майстри своєї справи. Серед них – професори, кандидати медичних наук, люди з великим досвідом роботи й умінням вирішувати найскладніші завдання.


Наш життєвий принцип: «Порядність, чуйність, професіоналізм».


Наші лікарі спираються на багаторічний досвід і передові розробки в медичній практиці. Завдяки цьому ми гарантуємо якість наших послуг і робимо все можливе, щоб бажаний результат був досягнутий у найкоротші терміни.

Основні напрями:

консультаційна допомога дорослим

інструментальна
діагностика

лабораторна
діагностика

амбулаторне
лікування

консультаційна допомога
дітям

хірургія
одного дня

вакцинація

медичний клінічний дослідницький центр

Психосоматична медицина та неврологія

РЕАБІЛІТАЦІЙНА терапія