Клінічні дослідження «Програма лікування неалкогольного стеатогепатиту»

ГоловнаПослуги для дорослихКонсультаційна допомогаКлінічні дослідження «Програма лікування неалкогольного стеатогепатиту» – new UA
Послуги
Пакет діагностичних послуг
+
доступ до найсучаснішого лікування
безкоштовно

Ви можете стати учасником дослідження якщо:

 • ви маєте офіційно встановлений діагноз «неалкогольний стеатогепатит";

 • підвищені норми печінкових проб на 30%;

 • відсутні вірусні гепатити;

 • відсутня жовчнокам’яна хвороба.

Консультація у провідного координатора програми

безкоштовно

Клінічні дослідження «Програма лікування неалкогольного стеатогепатиту» – new UA

Записатися на прийом

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

Ви можете звернутися до лікаря

Переглянути
всіх лікарів

Адреси, за якими ви можете отримати послугу

Медичний центр на Саксаганського
 • Адреса:

  вул. Саксаганського, 39А,
  м. Київ, Україна

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

Переглянути
всі відділення

Про відділення

Неалкогольний стеатогепатит (НАСГ) – захворювання, при якому в печінці відбувається патологічне нагромадження ліпідів. Іншими словами, тканини вкриваються жиром, і це стає на заваді нормальному функціонуванню органа.

Попри часту відсутність яскраво вираженої симптоматики на ранніх стадіях, синдром є неабиякою загрозою здоров’ю пацієнта. У 75% випадків його наслідком стає гепатомегалія – патологічне збільшення розміру печінки, здатне спричинити чимало ускладнень – навіть призвести до цирозу. Тому НАСГ потребує обов’язкового лікування. Пацієнт із підтвердженим діагнозом може взяти участь у програмі «Гепатоз печінки» медичного клінічного дослідницького центру при лікувально-діагностичному центрі Healthy&Happy й безкоштовно отримати доступ до найсучасніших медичних препаратів від провідних фармацевтичних компаній світу.

У чому причини неалкогольного стеатогепатиту?

Хоч зазвичай захворювання печінки пов’язують зі зловживанням спиртним, для запалення й пошкодження цього органа алкогольна залежність не обов’язкова. Виникненню проблеми зазвичай сприяють:

 • цукровий діабет ІІ типу;
 • ожиріння;
 • артеріальна гіпертензія;
 • метаболічний синдром;
 • полікістоз яєчників;
 • гіпотиреоз;
 • неправильне харчування;
 • зловживання жирною їжею.

Водночас стеатогепатит може й сам спровокувати розвиток цукрового діабету, артеріальної гіпертензії, синдрому нічного апное та інших потенційно небезпечних для життя патологій.

Розгорнути…

Які симптоми хвороби?

У багатьох пацієнтів неалкогольний стеатогепатит має «мовчазний» перебіг, повідомляючи про свою присутність хіба що слабкістю та швидкою втомлюваністю. В інших додаються нудота в ранковий час, здуття, діарея або закрепи, біль і важкість у правому підребер’ї, шкірний свербіж. Крім того, оскільки ожиріння є однією з важливих причин розвитку стеатогепатозу, в багатьох пацієнтів спостерігається підвищений індекс маси тіла – понад 30. Перевірити, чи в нормі цей показник у вас, дуже просто: варто поділити свою вагу в кілограмах на квадрат зросту в метрах. Наприклад, ІМТ людини, котра важить 70 кг при зрості 170 см, становитиме: 70 / 1,7*1,7, тобто приблизно 24,2.

Як лікують неалкогольний стеатогепатит?

Пацієнтам з офіційно встановленим діагнозом рекомендують низку заходів, спрямованих на усунення причин його розвитку й факторів ризику. Йдеться, зокрема, про спеціальний режим харчування та фізичних навантажень. Фахівці радять знизити масу тіла, відмовитися від алкоголю та припинити прийом гепатотоксичних препаратів. Згодом до цього додають лікування тіазолідиндіонами, антиоксидантами, вітаміном Е. Якщо перелічені заходи не дають очікуваного результату, є привід долучитися до перспективного інноваційного лікування й узяти участь у програмі клінічних досліджень.

Як стати учасником програми «Гепатоз печінки»?

До клінічних досліджень у МКДЦ Healthy&Happy можуть долучитися пацієнти, що мають:

 • Відсутність вірусних гепатитів та жовчнокам’яної хвороби;
 • Підвищення лабораторних показників печінкових проб на 30%.

Для чого потрібна інформована згода?

Кожен пацієнт, котрий став учасником програми «Гепатоз печінки» у МКДЦ Healthy&Happy, перед початком досліджень підписує спеціальний документ –інформовану згоду, який дає доступ до всієї можливої інформації про препарат і нюанси програми: ви дізнаєтеся все про дію препарату, ймовірні побічні ефекти, а також повний перелік медичних процедур, що здійснюватимуться в рамках програми. Документ складено просто, без зайвої термінології, аби пацієнт міг зрозуміти всі деталі.

Які бонуси програми від Медичного клінічного дослідницького центру Healthy&Happy?

 1. перед безпосередньо лікуванням учасники програми проходять безкоштовне комплексне обстеження: УЗД органів черевної порожнини з консультацією профільного спеціаліста, всі необхідні лабораторні аналізи (зокрема, печінкові проби), виключення гепатитів вірусного походження перед початком дослідження;
 2. після цього кожного учасника групи забезпечують потрібною кількістю високовартісних препаратів на увесь час дослідження;
 3. протягом дії програми стан здоров’я пацієнтів контролюють провідні фахівці, зокрема, головний дослідник програми, лікар-кардіолог вищої категорії, сімейний лікар Людмила ПЕРЕШ;
 4. під час дослідження учасникам систематично надаватимуться індивідуальні консультації висококваліфікованих УЗД-спеціалістів і гастроентеролога.

Тож якщо ви маєте офіційно встановлений діагноз «неалкогольний стеатогепатит», пропонуємо долучитися до програми, пройти низку комплексних обстежень і отримати ефективне лікування абсолютно безкоштовно. Можливо, саме ви допоможете людству в пошуку нових ліків!

Аби дізнатися більше, телефонуйте за номером: (044) 501 02 03 або пишіть на адресу: trial@hh.com.ua.

Згорнути

Маєте запитання?

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Переваги програми клінічних досліджень у Healthy&Happy​

Комплексне обстеження печінки шляхом УЗД

безкоштовно

Консультації висококваліфікованих фахівців

безкоштовно

Скринінги в лабораторії європейського рівня (зокрема, печінкові проби) з метою

виключення гепатитів вірусного походження

безкоштовно

Отримання інноваційних високовартісних медичних препаратів від світових брендів

безкоштовноВідгуки

 • Виталий:
  Шелестович Александр Владимирович Хочу выразить Благодарнось этому отличному человеку. Лечение - доволен результатом на 100%; Отношение - прекрасное! Очень тяжело найти, в наше время, хорошего...
 • Наталия:
  Сегодня была на приеме у Карышева Игоря Сергеевича.Большое спасибо ,за консультацию.Как всегда профессионально и по существу.8 лет назад сломала голеностоп,Игорь Сергеевич готовил меня к операции...