Клінічні дослідження «Програма лікування великих депресивних розладів з симптомами безсоння».

Що таке депресивний розлад і як його відрізнити від інших розладів?

На відміну від легкої апатії або звичайної депресії, під яким розуміють практично будь-який поганий або пригнічений настрій, великий депресивний розлад являє собою цілий комплекс симптомів. Основні з них в медицині об’єднані в так звану “тріаду депресії Крепеліна” і включають в себе наступну симптоматику:

  • Пригнічений сумний настрій протягом 2-3-х тижнів;
  • Загальмованість в інтелектуальній сфері;
  • Рухова загальмованість.

До цих основних класичних симптомів можуть додатися наступні симптоми: зміна харчової поведінки (булімія, анорексія), зміна структури сну (швидкі та повільні фази), з’являється безсоння (ранні пробудження, неможливість заснути в звичний час), в найбільш важких випадках у пацієнтів з’являються суїциідальні думки.

Симптоматична картина захворювання має індивідуальне забарвлення у кожного пацієнта, але основні 3 симптоми, лікарі Healthy&Happy в своїй практиці простерігають у всіх пацієнтів.

Сезонність захворювання.

Ранні весна і осінь. Також, існує рекурентна форма великого депресивного розладу (характеризується періодичними епізодами, між епізодами спостерігаються періоди повного здоров’я (інтермиссії).

Причини виникнення патології:

  • Генетична схильність;
  • Дитячі травми;
  • Стресові ситуації;
  • Соматичні патології;
  • Зміна біохімічних процесів в організмі (наприклад – нестача вітаміну D);
  • ПостCovidні порушення.

Лікування.

Лікування депресії – сфера діяльності терапевта, психолога і психіатра, оптимально – їх колегіальна співпраця. Одночасно проводиться ряд клінічних обстежень: загальний аналіз крові, електролітів, МРТ та ЄКГ.

Чи можна самостійно позбавитися від патології?

Спроби боротися з депресією самостійно зазвичай закінчуються невдачею і появою ознак глибшого розладу. Тільки досвідчений лікар зможе визначити тип захворювання і підібрати оптимальну тактику лікування. Народні засоби, неконтрольований прийом антидепресантів «за порадою знайомих», заглиблення у себе – лише затягують вузол проблеми і можуть стати причиною більш глибоких психічних розладів з одночасним погіршенням фізичного здоров’я.

Хто може стати учасником програми в Healthy&Happy?

Пацієнти з встановленим діагнозом «великий депресивний розлад з симптомами безсоння», у яких відсутня відповідь на лікування антидепресантами, у віці від 18 до 24 років.

Які бонуси програми від програми Healthy&Happy?

Медичний клінічний дослідницький центр ЛДЦ Healthy&Happy пропонує пацієнтам із підтвердженим діагнозом “великих депресивних розладів з симптомами безсоння” отримати тривале (5-6 місяців) безоплатне лікування.

При проведенні досліджень, ефективність терапії та стан пацієнтів ретельно відстежують кваліфіковані лікарі медичного центру Healthy&Happy, які володіють усіма необхідними сертифікатами. Програми досліджень, здійснюваних в МКДЦ Healthy&Happy, відповідають міжнародним стандартам ICH GCP і узгоджені з Державним експертним центром МОЗ України.

Важливо зрозуміти, що депресивні стани – це не тимчасове погіршення настрою, а серйозний психічний розлад. І впоратися з ним вдасться тільки після проходження курсу комплексного лікування і додаткових методів корекції психоемоційного стану. Лікування під контролем досвідчених фахівців допоможе повністю впоратися з хворобою і зменшити ризик рецидиву, навіть при впливі негативних чинників.

Вас зацікавила ця пропозиція? Дізнавайтеся деталі про програму за телефоном (044) 501 02 03 або пишіть на адресу: trial@hh.com.ua.

Назва послугиЦіна