ПЛР-тест на Covid-19 за 24 години!

ПЛР-тест на Covid-19 за 24 години!

Ви зібрались закордон? І Вам потрібний ПЛР-тест на Covid-19? Медичний центр Healthy&Happy радий допомогти Вам пройти лабораторне тестування до 24 годин та отримати результати безкоштовно на англійській мові.

ПЛР-тест на Covid-19 – є обов’язковим аналізом для виїзду за кордон, в т.ч. і для в’їзду в Україну. Зараз процедура потребує наявності офіційного перекладу результатів на англійську мову. Переклад здійснюється безкоштовно і надається за вимогою пацієнта. Крім того, в зв’язку з оновленими вимогами деяких країн, відтепер ми надаємо результат з QR-кодом на бланку. У разі сканування коду ви отримуєте інформацію про результат дослідження і посилання на електронну версію документу.

“Коронавірус 2019-nCoV, якісне визначення РНК методом ПЛР” за 24 години – 1500 грн 

Результати англійською мовою та QR-код для виїзду за кордон БЕЗКОШТОВНІ.

Для зняття з самоізоляції в “ДІЙ ВДОМА” Ви можете звернутись до наших партнерів Healthy Lab, центр забору якого знаходиться за адресою – вул. Антоновича, 16В. Лабораторія Healthy Lab є сертифікованою лабораторією України (Ліцензія МОЗ України №53 16.01.21).

На базі медичного центру Healthy&Happy на Саксаганського, Драгоманова та Володимирській у Вас буде можливість отримати в зручних умовах всю необхідну медичну допомогу.

Пропозиція доступна у всі медичних центрах Healthy&Happy!

Ви можете залишити заявку на тестування за телефоном (044) 501 02 03