Планова та екстрена вакцинація пацієнтів в ЛДЦ Healthy&Happy!

Планова та екстрена вакцинація пацієнтів в ЛДЦ Healthy&Happy!

Шановні клієнти!

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що незважаючи на оголошений загальнонаціональний карантин у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy продовжує виконувати комплекс заходів стосовно планової та екстреної імунізації громадян.

 

Ми наголошуємо, що своєчасна імунізація є об’єктивно найефективнішим інструментом для запобігання захворюванню низкою надзвичайно небезпечних хвороб, зокрема дифтерією, кором, правцем, вірусними гепатитами, грипом.

 

Не випробовуйте долю – зробіть вибір, як і більшість цивілізованого людства – скористайтеся можливостями вакцинації. Зробіть це у Лікувально-діагностичному Центрі Healthy&Happy!

 

Просимо звернути Вашу увагу на те, що:

  1. планова вакцинація та патронажні огляди дітей та дорослих здійснюється за попереднім записом;
  2. планова вакцинація та патронажні огляди здорових дітей та дорослих здійснюються в Лікувально-діагностичному Центрі (Саксаганського, 39А) та відокремленому медичному відділенні №3 (Драгоманова, 1Н) по понеділках, середах, п’ятницях та суботах за графіком роботи;
  3. екстрена вакцинація хворих дітей та дорослих здійснюється в ЛДЦ (Саксаганського, 39А) та ВМВ №3 (Драгоманова, 1Н) по вівторках та четвергах, або у крайніх випадках за попереднім записом у визначений співробітниками ВМВ час.

 

Лікарі первинної ланки медичної допомоги (педіатри, терапевти, загальної практики – сімейні лікарі) ЛДЦ Healthy&Happy при порушенні графіку щеплень, визначеного календарем профілактичних щеплень, призначають профілактичні щеплення з урахуванням мінімальних інтервалів між введенням вакцин/анатоксинів, а для осіб, які перебували на самоізоляції/обсервації через COVID-19 і контактних осіб проводять після закінчення періоду самоізоляції/обсервації.

 

При проведенні щеплення надзвичайно важливим є використання засобів індивідуального захисту  та дотримання соціального дистанціювання, в тому числі для супроводжуючих осіб.

 

Клієнти мають можливість скористатися засобами дезінфекції рук безпосередньо в приміщеннях медичних відділень центру.

 

Медперсонал лікувально-діагностичного центру Healthy&Happy при проведенні заходів з імунізації суворо дотримується санітарно-гігієнічних вимог на час дії загальнонаціонального карантину та заходів з попередження поширення внутрішньолікарняних інфекцій.

 

Отже, дбайте про себе разом з нами та будьте здорові!