Нова послуга “Психологічна допомога online”

Нова послуга “Психологічна допомога online”

Настав час навести лад в Ваших думках, відчуттях, поведінці та емоціях!
В цьому Вам допоможуть найкращі фахові лікарі Центру Психосоматичної медицини та неврології Healthy&Happy.
Оскільки в умовах національного карантину без крайньої потреби не бажано виходити з дому, а тим більше відвідувати місця скупчення людей – ми пропонуємо Вам скористатися таким раціональним рішенням як – дистанційні консультації лікарів-психіатрів Healthy&Happy.
Де б ви не знаходилися на момент консультації – в Києві, за межами столиці або навіть за межами України, – вам не потрібно відкладати “візит”. Скористайтеся можливостями онлайн-медицини та отримайте всю необхідну інформацію про подальші дії своєчасно. Для запису на онлайн-консультацію телефонуйте за контактним номером колл-центру Healthy&Happy (044) 501 02 03 або заповніть форму запису на сайті.

Вартість консультації онлайн – від 750 ГРН

Оберіть свого лікаря та отримайте знижку -10% на консультацію ОНЛАЙН!!!

На сьогодні, коли на всіх каналах новин і в стрічках соціальних мереж тільки і говорять про стрімке поширення COVID-19, а заходи запобігання порушують звичний ритм життя – кожна людина відчуває неспокій та тривогу. Але як залишатися спокійним і не панікувати під час спалаху захворювання?

Важливо визнати, що пандемія існує, тому необхідно вжити розумних заходів, наприклад, дотримуватись рекомендацій центрів з контролю та профілактики захворювань:

  • ретельно та дезінфікувати мити руки
  • по можливості обмежити пересування
  • уникати соціальних контактів (перщ за все, з особами, що належать до групи ризику) та людних місць
  • у разі відвідування магазину чи аптеки – неухильно дотримуватися соціальної відстані у 1,5-2 м
  • перебувати у медичній масці
  • у разі підозрілих синдромів не займатися самолікуванням та при першій нагоді звернутися до сімейного лікаря

Однак також важливо дивитися на ситуацію розумно.

Паніка – перекладається з давньогрецької мови як «підсвідомий жах», викликаний дійсною чи уявною небезпекою. Страх перед невідомим – це природна реакція мозку. Але, якщо цей механізм працює в режимі нон-стоп, то на біологічному рівні неминуче відбувається зниження імунних процесів, що може зумовити загострення хронічних захворювань або більшу сприйнятливість до збудника. У ситуації пандемії коронавируса, якщо зануритися в хвилю паніки, слід розуміти, що це нічого не вирішить, а ось психіка, вирогідно, постраждає, а можливість тверезо оцінювати ситуацію і оперативно приймати зважені рішення в критичні моменти знизиться.

Хто більш схильний до паніки? Звичайно ж люди з більш яскраво вираженим тривожним радикалом. Для таких людей дуже важливим в цей період є дбайливе ставлення до себе, аби не провокувати розвиток наслідків не COVID19, як вірусної інфекції, а психічних розладів від панічного стану в подальшому.

Переживаючи психологічну кризу у людини виникає необхідність:

  • відмовитися від колишніх форм взаємодії з собою і світом, відмовитися від себе звичайного
  • так само необхідно вийти за межі своїх адаптивних здібностей (навчитися робити те, що раніше не доводилося)
  • досить довго знаходитися в ситуації невизначеності, що спричиняє тривогу.

В таких випадках способів виходу з кризи є небагато, а саме два – продуктивний і непродуктивний.

Непродуктивний спосіб – це рішення перетерпіти і поставити життя на паузу, намагаючись ігнорувати свої тривожні переживання і почуття. Даний метод може бути неруйнівним в разі нетривалої кризи і при подальшому швидкому відновленню звичайної діяльності з достатнім внутрішнім психологічним ресурсом. Але якщо ситуація буде невизначеною і складною тривалий час, то подібні дії призведуть до появи психосоматичних розладів, безсоння, панічних і тривожних розладів, депресії.

Продуктивний – це немов “пустити кризу в своє життя” та заперечити її існування зі змінами в житті. Слід навчитися прислуховуватись до своїх переживань і почуттів, своїх бажань і потреб.

Лікарі Центру психосоматичної медицини та неврології Healthy&Hаppy раді допомогти в умовах карантину знайти Ваш особистий варіант боротьби з кризою та тим самим змінити своє ставлення до ситуації і життя всім, хто цього конче потребує. Скористайтеся можливостями онлайн-медицини та отримайте всю необхідну інформацію про подальші дії своєчасно. Для запису на онлайн-консультацію телефонуйте за контактним номером колл-центру Healthy&Happy (044) 501 02 03 або заповніть форму запису на сайті.
Вартість консультації онлайн – від 750 ГРН. Оберіть свого лікаря та отримайте знижку -10% на консультацію ОНЛАЙН!!!