Медичний центр
Healthy and Happy
на Драгоманова

ГоловнаНаші центриМедичний центр на Драгоманова

Медичний центр Healthy&Happy на Драгоманова - це третє відокремлене відділення медичної мережі, яке розташоване на Лівому березі міста Києва в спальному районі «Позняки» на вул. Драгоманова, 1Н.

У нас працюють лікарі з досвідом роботи понад 20 років, серед них професори, доктори і кандидати медичних наук, лікарі із значним досвідом медичної практики. Ввічливий та уважний персонал допоможе скласти план візитів для консультацій та діагностики з урахуванням оптимізації вашого часу. Привітні та чуйні медсестри медичного центру допоможуть провести вакцинацію та інші лікувальні маніпуляції дітям та дорослим без болю та дискомфорту.

Маємо в своєму розпорядженні сучасне медичне обладнання для проведення якісної інструментальної та лабораторної діагностики.

У своїй діяльності ми застосовуємо як традиційні, перевірені часом, так і інноваційні методи діагностики та комплексного лікування захворювань у відповідності до усіх вітчизняних та міжнародних стандартів медицини.

Основні напрями:

 • Медичний центр Healthy and Happy на Драгоманова

Побудувати маршрут

Ваше місцезнаходження: Use my current location

Михайла Драгоманова, 1Н
02068 Київ
Телефон: +38 (044) 501 02 03
Email: info@hh.com.ua

Понеділок08:00 - 20:00
Вівторок08:00 - 20:00
Середа08:00 - 20:00
Четвер08:00 - 20:00
П'ятниця08:00 - 20:00
Субота08:00 - 20:00
Неділя09:00 - 14:00

Кому необхідно відвідати медичний центр Healthy&Happy на Драгоманова?

Медичний центр є широкопрофільним медичним закладом, який надає повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей 7 днів на тиждень.

Медичний центр пропонує консультаційно-діагностичні медичні послуги, цільові пакетні програми обслуговування для дорослих і дітей, а також оформлення лікарняного листа. У нас можна пройти профілактичні медичні огляди, вакцинацію, стати на облік у зв’язку з вагітністю.

Щодня за медичною допомогою до медичного центру на Драгоманова звертаються амбулаторно понад 100 пацієнтів. Ми обслуговуємо як фізичних осіб, так і застрахованих пацієнтів, адже працюємо з провідними страховими компаніями (це понад 40 партнерських структур, серед них – СК "Провідна", СК "Українська страхова група", СК ''УНІКА'', СК "ІНГО Україна", СК ''АЛЬФА СТРАХУВАННЯ'', "Страхова Група "ТАС", ''СОС Сервіс Україна'' та ін.).

Кожен пацієнт медичного центру Healthy&Happy може підписати декларацію з сімейним лікарем та педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом і медичним закладом, надання додаткових медичних послуг за програмою лояльності мережі медичних центрів. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Для майбутніх мам розроблені програми планування та ведення вагітності. У нас можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження та консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. В центрі Healthy&Happy ми спостерігаємо вагітність до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв'язку з вагітністю і пологами. Жінки, які обрали медичний центр Healthy&Happy для ведення вагітності можуть розраховувати на знижку -20% за програмою лояльності та можливість скористатися вигідними пропозиціями від наших партнерів на пологи.

Лікувально-діагностичний центр Healthy&Happy пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії та гнучкий підхід до переліку запропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом в медичного персоналу у ваш офіс.

Ми готові запропонувати спеціальні програми діагностики, лікування та профілактики кожному, хто дбає про своє здоров'я.

Медичний центр розташований в адміністративній будівлі на першому поверсі, що дозволяє зручно «паркувати» дитячі транспортні засоби. В приміщенні є кімната для відпочинку, а також місце для годування та сповивання дітей.

Методи діагностики та лікування

В медичному центрі Healthy&Happy можна отримати консультацію спеціалістів з метою профілактики захворювань, лікування та проходження повного діагностичного обстеження за допомогою поширених методів діагностики на сучасному обладнанні експертного класу.

Серед методів інструментальної та апаратної діагностики у розпорядженні лікарів:

 • рентгенографія;
 • ультразвукова діагностика;
 • функціональна діагностика (електрокардіографія, кольпоскопія).

Висока точність та достовірність інструментальних досліджень досягається за рахунок достатньої наявної інструментальної бази медичного центру Healthy&Happy на Драгоманова.

Власна медична лабораторія, яка працює з 2012 року і входить до трійки провідних приватних медичних лабораторій при амбулаторних поліклініках міста Києва. Напрямки, в яких вона працює, дозволяють швидко виявити наявні інфекційні захворювання, різні патології організму людини, хронічні хвороби. Широкий спектр загальноклінічних та спеціалізованих лабораторних послуг є доступним для всіх верств населення.

В умовах амбулаторії в медичному центрі Healthy & Happy крім консультацій лікарів можна отримати фізіотерапевтичні процедури, лікувальні масажі, медсестринські маніпуляції та пройти вакцинацію.

Наші переваги

Медичний центр Healthy&Happy на Драгоманова - це:

 • 18 років присутності на ринку приватної медицини;
 • єдиний стандарт обслуговування всією мережею медичних центрів;
 • робота за стандартами ISO (перевірка проводиться щороку);
 • співпраця з більш ніж 40 страховими компаніями;
 • доступні ціни на послуги при збереженні високої якості обслуговування;
 • власна лабораторія та можливість забору аналізів вдома;
 • виїзні послуги, в тому числі виклик лікаря додому;
 • власна аптека при медичному центрі (доступні ціни, працює зі страховими компаніями);
 • передове оснащення і сучасне медичне обладнання;
 • постійне підвищення кваліфікації персоналу;
 • індивідуальні програми діагностики, лікування та профілактики;
 • можливість підписати Декларації з сімейними лікарями та педіатрами (отримання безкоштовних ліків, відповідно до програми «Доступні ліки»);
 • наявність «Кімнати матері та дитини».

Київ,
вул. Драгоманова, 1Н
02068, Україна

+38 (044) 501 02 03

info@hh.com.ua