Медичний клінічний дослідницький центр Healthy&Happy

ГоловнаНаші центриМедичний клінічний дослідницький центр

Графік роботи МКДЦ:

Медичний клінічний дослідницький центр

ПН-СБ: 8:00-20:00
НД: 9:00-14:00

Контакти:

Медичний клінічний дослідницький центр

+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua

Медичний клінічний дослідницький центр

Про МКДЦ

З 2018 року на базі медичного центру Healthy&Happy діє Медичний клінічний дослідницький центр (МКДЦ).

Клінічні дослідження є частиною сучасної медицини, адже розвиток та виробництво дієвих лікарських препаратів неможливий без доказової бази. МКДЦ Healthy&Happy став невід’ємною частиною розвитку сучасної вітчизняної медицини, діяльність якого спрямована на поліпшення життя пацієнтів. Тут проводять клінічні дослідження інноваційних ліків, які пройшли фундаментальні випробування (на ефективність, на безпечність) та чекають на реєстрацію в Україні і світі.

Програми досліджень, які здійснюються в МКДЦ Healthy&Happy, відповідають міжнародним стандартам ICH GCP та погоджені з Державним експертним центром МОЗ України. Діяльність центру в цій сфері регулюється постановою МОЗ України №690 від 23 вересня 2009 “Про затвердження Порядку проведення клінічних випробувань лікарських засобів та експертизи матеріалів клінічних випробувань і Типового положення про комісії з питань етики”.

Під час проведення досліджень, ефективність терапії та стан пацієнтів ретельно відстежують кваліфіковані лікарі медичного центру Healthy&Happy, які володіють усіма необхідними сертифікатами, в тому числі назалежної клінічної практики Good Clinical Practice (GCP) та виступають головними дослідниками різних програм.

Медичний клінічний дослідницький центр Healthy&Happy володіє сучасною діагностичною базою, а також може гарантувати комфорт перебування у центрі та інші важливі критерії для учасників.

Для затвердження або узгодження істотних змін в ході клінічних досліджень при МКДЦ постійно діє Локальна етична комісія, створена з працівників ЛДЦ і в яку входить незалежний член – представник громадськості. Вона забезпечує прозорість, колегіальність, незаангажованість в прийнятті серйозних рішень, пов’язаних з мінімізацією можливих ризиків для пацієнтів під час проведення досліджень.

Як проїхати

 • Адреса:

  вул. Саксаганського, 39А,
  м. Київ, Україна, індекс 01033

 • Телефон:

  +38 (044) 501 02 03

 • E-mail:

  info@hh.com.ua

 • Графік роботи:

  ПН-СБ: 8:00-20:00
  НД: 9:00-14:00

 • Медичний клінічний дослідницький центр Healthy&Happy

Побудувати маршрут

Ваше місцезнаходження: Use my current location

В Healthy&Happy фахівці проводять дослідження ІІІ фази, під час якої підтверджуються ефективність та дозування лікарського препарату. Такі дослідження проводяться серед великої групи учасників із захворюваннями, які має лікувати досліджуваний препарат.

Дослідження проводяться одночасно у багатьох країнах світу, таким чином дослідження МКДЦ Healthy&Happy є частиною міжнародних клінічних випробувань.

Згідно з існуючими програмами МКДЦ Healthy&Happy, при підтвердженні діагнозу та включені в програми дослідження, центр надає наступні види послуг пацієнтам:

Наші переваги

Медичний клінічний дослідницький центр Healthy&Happy – це:

Зв'язатись з МКДЦ Healthy&Happy

Метою звернення можуть бути питання сервісного, адмінстративного, маркетингового характеру. Ми обов’язково розглянемо кожну Вашу пропозицію.