ПЕРЕШ Людмила Анатоліївна

ПЕРЕШ Людмила Анатоліївна

gb Кардіологія, Клінічні дослідження, Лікарі, Сімейна медицина

лікар-кардіолог вищої категорії, лікар загальної практики – сімейний лікар другої категорії
Стаж роботи по спеціальності: з 1995 року
Початок роботи в ЛДЦ: з 2008 року
У Лікувально-діагностичному центрі Healthy&Happy Людмила Анатоліївна проводить прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями та консультує як сімейний лікар. Чітко дотримується європейських рекомендацій і протоколів щодо надання кваліфікованої медичної допомоги згідно з засадами доказової медицини. Як заступник директора з лікувальної роботи щонеділі організовує зустрічі з колегами-медиками –на такі наради часто запрошуються кваліфіковані спеціалісти для проведення лекцій, семінарів.
«У роботі лікарем-кардіологом дотримуюся принципу: профілактика і ще раз профілактика! А коли негаразди зі здоров’ям вже з’явилися, важливо уникати неточностей у діагнозах і не «залікувати» хворого. Моє завдання як директора з лікувальної роботи – створювати умови для систематичного підвищення професійного рівня колег, відстежуючи та обговорюючи найактуальніші тенденції у світовій кардіологічній і загальнотерапевтичній практиці й науці. Вважаю, що кожен лікар має прагнути розвиватися та опановувати нові спеціалізовані напрями».

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ
  НЕПОМЯЩА Ольга Ігорівна

  НЕПОМЯЩА Ольга Ігорівна

  gb Клінічні дослідження, Лікарі

  Провідний координатор медичного клінічного дослідницького центру
  Стаж роботи по спеціальності: з 2013 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2018 року
  Ольга Іванівна – талановитий, цілеспрямований і наполегливий спеціаліст, якому довірили очолити один із нових напрямів Healthy&Happy – Медично-клінічний дослідницький центр. Саме тут спеціалісти обирають для пацієнтів, яким не допомагає традиційне лікування, альтернативні методи.
  «Серед головних напрямів роботи – гастроентерологія та неврологія. Кожного пацієнта ретельно обстежуємо, проводимо всі необхідні аналізи, призначаємо лікування. Упродовж усього курсу пацієнт перебуває під спостереженням наших лікарів. Дуже приємно, коли людині, яка нещодавно почувалася зовсім погано, просто на очах стає краще. Це найбільша винагорода. Аби максимально допомогти нашим пацієнтам – відстежую всі новації в галузі, відвідую конференції та спеціальні навчальні заходи».

   ЗАПИС НА ПРИЙОМ
   ГОЛОВАТА Вікторія Анатоліївна

   ГОЛОВАТА Вікторія Анатоліївна

   gb Кардіологія, Клінічні дослідження, Функціональна Діагностика

   лікар-кардіолог вищої категорії, лікар з функціональної діагностики
   Стаж роботи по спеціальності: з 1991 року
   Початок роботи в ЛДЦ: з 2015 року
   Серцево-судинні захворювання вже не один рік входять до трійки лідерів небезпечних недуг, які нещадно підкошують здоров’я українців. Професійний лікар-кардіолог допоможе долати проблеми з артеріальним тиском, болем у серці, аритміями.
   «Кардіологія йде вперед семимильними кроками в діагностиці, лікуванні, зокрема ішемічної хвороби серця. Дуже інтенсивно розвивається хірургічний напрям кардіології. Наше завдання – обрати найкращий метод, щоб покращити якість життя пацієнта. Всі лікарі Healthy&Happy працюють відповідно до сучасних медичних протоколів, керуються вимогами доказової медицини».

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ
    ПУЗЕНКО Євгенія Анатоліївна

    ПУЗЕНКО Євгенія Анатоліївна

    gb Гастроентерологія, Клінічні дослідження

    лікар-гастроентеролог вищої категорії
    Стаж роботи по спеціальності: з 2003 року
    Початок роботи в ЛДЦ: з 2015 року
    Головним дороговказом у професійній діяльності Євгенії Анатоліївни є доказова медицина, принципів якої дотримується на всі 100%. Лікування гастритів, гастроентеритів, неалкогольної жирової хвороби печінки, дискінезії жовчного міхура, порушень роботи кишківника здійснюється на основі медичних протоколів – так новації в медицині реалізовуються у щоденній роботі.
    «Нові досягнення у сфері медицини дають пацієнтам дедалі більше шансів долати захворювання швидше й ефективніше. Гастроентерологія розвивається швидкими темпами. Так, разом із розумінням ролі гелікобактер з’явилися ефективні методики боротьби з виразкою шлунка. Світова медична спільнота впровадила вивірені протоколи лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, вірусних гепатитів та інших небезпечних захворювань. Сучасні тенденції необхідно ретельно відстежувати, аби пропонувати пацієнтам найактуальніші рішення».

     ЗАПИС НА ПРИЙОМ