СИТНЮК Лариса Іванівна

СИТНЮК Лариса Іванівна

gb Гастроентерологія

лікар-гастроентеролог вищої категорії
Стаж роботи по спеціальності: з 1988 року
Початок роботи в ЛДЦ: з 2011 року
Висококваліфікований фахівець із 30-річним стажем роботи в медицині – справжній професіонал у діагностиці та лікуванні захворювань стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишківника, виявленні диспепсичних порушень гепатобіліарної системи, корекції роботи підшлункової залози.
«Найбільший подарунок лікарю – це усвідомлення того, що після візиту до твого кабінету пацієнтові стало набагато легше. Для того, щоб лікування було ефективним і полегшення настало якнайшвидше, важливо встановити контакт із пацієнтом».

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ
  ІГНАТЕНКО Тетяна Петрівна

  ІГНАТЕНКО Тетяна Петрівна

  gb Гастроентерологія, Гастроентерологія дитяча, Педіатрія

  лікар-педіатр вищої категорії, лікар-гастроентеролог дитячий
  Стаж роботи по спеціальності: з 1992 року
  Початок роботи в ЛДЦ: з 2013 року
  Девіз Тетяни Петрівни – партнерські взаємини між лікарем, батьками та дітьми, навіть коли йдеться про найменших пацієнтів. У команді Healthy&Happy лікар допомагає діткам долати захворювання шлунково-кишкового тракту – функціональні розлади, гастрити, виразкові хвороби тощо.
  «Мені завжди було цікаво працювати з дітьми – їхні усмішки повсякчас додають оптимізму та наснаги. Саме тому я й обрала педіатрію. Потім, із досвідом, зрозуміла, що потрібно поглиблювати професіоналізм і мати можливість надавати дітям не тільки загальну, а й спеціалізовану допомогу. Гастроентерологія дуже актуальна, адже неякісне харчування та інші чинники на момент досягнення підліткового віку можуть призвести до цілого букета хронічних захворювань».

   ЗАПИС НА ПРИЙОМ
   ПУЗЕНКО Євгенія Анатоліївна

   ПУЗЕНКО Євгенія Анатоліївна

   gb Гастроентерологія, Клінічні дослідження

   лікар-гастроентеролог вищої категорії
   Стаж роботи по спеціальності: з 2003 року
   Початок роботи в ЛДЦ: з 2015 року
   Головним дороговказом у професійній діяльності Євгенії Анатоліївни є доказова медицина, принципів якої дотримується на всі 100%. Лікування гастритів, гастроентеритів, неалкогольної жирової хвороби печінки, дискінезії жовчного міхура, порушень роботи кишківника здійснюється на основі медичних протоколів – так новації в медицині реалізовуються у щоденній роботі.
   «Нові досягнення у сфері медицини дають пацієнтам дедалі більше шансів долати захворювання швидше й ефективніше. Гастроентерологія розвивається швидкими темпами. Так, разом із розумінням ролі гелікобактер з’явилися ефективні методики боротьби з виразкою шлунка. Світова медична спільнота впровадила вивірені протоколи лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, вірусних гепатитів та інших небезпечних захворювань. Сучасні тенденції необхідно ретельно відстежувати, аби пропонувати пацієнтам найактуальніші рішення».

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ