Добровольці, агов!

У медичному клінічному дослідницькому центрі при ЛДЦ Healthy&Happy стартує програма «Гепатоз печінки» з тестування сучасних препаратів.

 

Переваги участі у програмі «Гепатоз печінки»:

  • можливість пройти безкоштовне УЗД органів черевної порожнини, всі необхідні лабораторні аналізи, зокрема, печінкові проби перед початком лікування;
  • забезпечення препаратами на час дослідницького курсу;
  • контроль за станом здоров’я протягом усього лікування;
  • індивідуальні консультації кваліфікованих фахівців: гастроентеролога та УЗД-спеціалістів.

 

Жир завдає удару

Печінка ризикує отримати статус «жирної» через свої професійні обов’язки. Бо вона завідує не лише очищенням крові, а й розщепленням жирів. І проблема в тім, що жир може не тільки вивільнятися, перетворюючись на енергію, а й осідати в гепатоцитах – клітинах печінки. Втім, аби хвороба стартувала, потрібні додаткові умови. А саме: надмірна вага – у 40 % випадків винні саме зайві кілограми, цукровий діабет 2-го типу, надлишок ліпідів і холестерину в крові. Чим більше жирового запасу осідає в печінці, тим більший ризик розвитку запалення, а там уже не далеко й до руйнування клітинної оболонки та… цирозу.

 

Факти

  • Тривалість програми: 3 місяці
  • Учасники: пацієнти 21+
  • Орган ураження: печінка
  • Контакти: (044) 501-02-03
  • Тема звернення: участь у клінічному дослідженні

 

* Синдром, що розвивається у пацієнтів, які не зловживають спиртним, маючи при цьому характерні для алкогольного гепатиту пошкодження печінки.

Людмила Переш, головний дослідник Програми “Гепатоз печінки” в ЛДЦ Healthy&Happy

Оголошуємо розшук! Ви маєте офіційно підтверджений діагноз – неалкогольний стеатогепатит (сноска)? Чи серед ваших знайомих хтось страждає на цей недуг? Ви маєте шанс скористатися новітніми розробками провідних компаній світу абсолютно безкоштовно. Це дасть змогу, по-перше, стати на шлях одужання, по-друге, зробити внесок у порятунок людства, відкривши доступ до ефективної терапії широкому колу пацієнтів.

___
Корпоративне видання ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ” – усі матеріали охороняються законами України та міжнародними конвенціями про інтелектуальну власність. Використання матеріалів дозволяється тільки за письмовою згодою Засновника (ТОВ “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ”). Відповідальність за достовірність наведених у рекламі відомостей, а також за відповідальність змісту реклами вимогам законодавства несе рекламодавець.