HEALTHY and HAPPY 18 років!

HEALTHY and HAPPY 18 років!

Шановні колеги та пацієнти Healthy&Happy,

вітаємо кожно з Вас з повноліттям нашого медичного центру!

Ми пишаємось нашими лікарями, адміністраторами, медсестрами та всіма співробітниками медичного центру, котрі протягом 18 років пліч-о-пліч, продовжують робити свій безцінний внесок у розвиток та розбудову нашої структури. У постійному вирі пацієнтів, боротьбі з хворобами, змінами в роботі охорони здоров’я, всі ми зберігаємо віру, оптимізм, витримку і далі продовжуємо слідувати своїм шляхом у щоденній турботі за найцінніше – людське здоров’я і життя.

Протягом 18-ти років роботи Healthy&Happy, кожен наш лікар залишився турботливим, медсестра – уважною, молодший персонал непомітно робить перебування в медичному центрі комфортним і приємним, контакт-центр, адміністратори готові чути та допомогти кожному пацієнту. Звичайно, адміністративний склад і керівництво Healthy&Happy, протягом усього часу зберігають та ще більше згуртовують персонал.

Пройдено чималий шлях, але повноліття – це лише початок!

Попереду у нас стрімкий розвиток:
– ми плануємо і далі розширяти наші відділення;
– закуповувати та оновлювати медичне обладнання;
– вводити нові послуги та збільшувати свою структуру.
І все це завдяки нашій згуртованості, націленості на результат та любові до своєї роботи.

Бажаємо всім міцного здоров’я і сімейного благополуччя,гарного настрою і оптимізму, взаєморозуміння і добра, які лікують не гірше, ніж медикаменти.

Щиро дякуємо нашим лікарям за професіоналізм, плідну працю та високу якість надання медичної допомоги, а нашим пацієнтам – за довіру!

Healthy and Happy
18 років!

З Днем народження!